Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik pasit választan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy mindenben teljesen ugyanolyanok amiben itt nem teszek különbséget. Tehát ugyanolyan jó a humoruk, ugyanolyan magasak, jófejek, kedvesek, jóképűek stb.

DE:


1. Pasi: Nagyon vékony, alig van rajta izom, zsír szinte egyáltalán nincs. A farka pedig 19 centi hosszú és 5 cm vastag.


2. Pasi: Teljesen jó alakú, lapos has, kis izom is van rajta, tehát sokkal fittebb, jobb megjelenésű de a farka 14 centi hosszú és 3,5 centi vastag.


Melyiket választanátok?


2020. okt. 11. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Másodikat.
2020. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Haver! A farokméret elenyésző a számukra. Külsőségek sokkal fontosabbak manapság... nem s farkadat látják meg elsőnek.
2020. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# Oké, de ruhában legtöbbször egy vézna pasin sem látszik hogy olyan baromi vékony... Leginkább az is akkor zavarná a nőt ha már a farkát is látja.
2020. okt. 11. 13:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt mondtam volna, bejönnek a vékony pasik, de a farka miatt inkább a másodikat. Nekem a 19 centi sok.
2020. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kisfarkút. Tökmindegy milyen a teste.
2020. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Másodikat! :)
2020. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a másodikat. Ugyanis ha a két ujjamtól képes vagyok orgazmusra, akkor a második paramétereivel és tökéletesen menni fog. Viszont külsőre nem jönnek be a nagyon vékony pasik, inkább az erősebb testalkatú pasik tetszettek mindig is.
2020. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Személyiségtől függ. Az apró, számodra láthatatlan különbségek jobban számítanak, mint a leírt külsőségek.
2020. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Red Vixen, ebben az esetben nem személytől függ mert írtam hogy kizárólag ezekben különböznek. Nem kell elmagyarázni, hogy ilyen nincs, ez feltételezés.
2020. okt. 11. 17:44
 10/10 A kérdező kommentje:
személyiségtől*
2020. okt. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!