Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akit izgat ha (intim)képeket mutogat a barátnőjéről vagy feleségéről?

Figyelt kérdés

-Fent vagyok egy szexuális társkereső (BDSM, SWINGER) oldalon és egy idősebb 40-es férfi arra kért hogy fizet nekem, ha "elcsábítom" a feleségét (ilyen szubmissziv, cuckold mentalitás) ebből semmi nemjött össze (nem volt személyes találkozó) de rengeteg képet küldött a feleségéről, és olyanokat kért hogy verjem ki rá meg írjam hogy dugnám meg.....


Azóta volt még egy hasonló az swinger oldalon....és megmondom öszintén nagyon tetszett....hogy képeket kapok :)


Mások is vannak igy?



2020. okt. 11. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mások is vannak. Nem te vagy az egyetlen beteg, ne aggódj!
2020. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Találkozram valami chat oldalon ilyen ürgével. Mutogatta a "feleségét", meg hogy mit csinálnék vele. De egy kattintás volt es a gugli kidobta, honnan töltögette le a képeket. Arra buzult a majma, hogy olvasgatta, ki miket ír vissza neki.
2020. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 welcome1976 ***** válasza:
100%
Ez az elcsábítós dolog nekem is tetszene, nő 45 éves pasiként.Csak itt az ország keleti részéről nem tudom hol találnék diszkrét megbízható partnert.
2020. okt. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írják, vannak ilyen "felhasználók", viszont gyakorlatilag mind kamus. Netről letöltött amatőr képeket küldözgetnek és arra verik amit írogatsz nekik, nettó időpazarlás. Némelyik felhasználó mögött ua. pasi van, már három mondatból fel lehet ismerni.
2020. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen pasi nekem is írhatna és küldhetne kepeket az asszonykájáról.😁
2020. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy zajlik hogy van pár haver akikkel egymásnak mutogatjuk a csajokról készült anyagokat 😄.
2020. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem küldött meztelen fotókat a feleségemről egy idegen. Nagyon csinos nő volt. Aztán felvetette, hogy ha tetszik, jó lenne, ha elmennék hozzájuk "szexelni". Két év után össze is jött a dolog, mai napig jó barátságban vagyunk.
2020. nov. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A feleségedről? :)
2021. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es voltam, az ő feleségéről küldte a fotókat !

Elrontottam!

:-)

2021. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam, és élvezem, ahogy véleményezik a barátnőmet. :)
2021. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!