Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a jelenség menyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a jelenség menyire gyakori a ti ismeretségi körötökben?

Figyelt kérdés
Adott egy jóképű pasi, viszont lehetne szép nő is. Nincs meg a kellő önbizalma és kisugárzása, így alig kell valakinek, vagy senkinek, pedig a külseje az amúgy előnyös. Olyan is lehet, hogy a személyisége nem jó, pedig a külső rendben. Inkább pasik érdekelnek, viszont lehet nő is. Ilyen rendes leírás, hogy ismerek xy-t, így néz ki, mégis ez van... emiatt: ...

2020. okt. 11. 23:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Ja, hogy az érvelés elmaradt."


Nem maradt el. Írtam, hogy sok ember létezik, akik nem kapnak jó visszajelzést és így jó külsejük ellenére se lesz jó önbizalmuk. Úgy írtál mintha minden jól kinéző embert pozitívval árasztanának el, pedig ez nem így van. Hogyha nem veszed észre az érvelést, ne tegyél úgy, mintha nem lenne. :)

2020. okt. 12. 01:10
 12/22 anonim ***** válasza:

#11: Az anekdotikus érvelés nem érvelés. Sőt, úgy főleg nem, hogy valószínűleg egyáltalán nem ismered ezeket az embereket komolyabban.

Én ismerek olyat, aki hazudik. Szóval, te hazudsz. Kb. ilyen szintű volt a dolog.

És de, minden jól kinéző embert rengeteg pozitív visszajelzéssel árasztanak el. Talán, ha érdekelne a téma, vennéd a fáradságot, hogy ennek utánanézz. Konkrétan állásinterjún is előny a jó kinézet. De, vizsgáknál a jegyeknél, szórakozóhelyekre való bejutásnál és rengeteg más dologban. Ismerkedésnél meg főleg.

Írtam, lehetnek kivételek, akiknél valami pszichológiai probléma van. Trauma mondjuk. De, azért nem ez az általános, hiába próbálod erőltetni.

2020. okt. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott a privátod alapján: Te esetleg nem azokra gondolsz, akik amúgy rendben vannak, csak szimplán szeretik magukat sajnáltatni? Pl. az instán több ezer követővel rendelkező emberkék is előadják, hogy ők nem szeretik magukat, nem néznek ki jól, nem kellenek senkinek, aztán kiakadnak, ha valakinek esetleg tényleg nem jönnek be és előadják, hogy ők mennyire jól néznek ki.
2020. okt. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem gerjedek 150 kilósokra. Viszont sok kifejezetten szép embert ismerek, akiknek nem jó az önbizalmuk és ezért kevésbé vonzóak. Az nem az én személyes véleményem, ez azt jelenti, hogy aki szerint minden jó külsejű embernek jó lesz az önbizalma, téved. Nem személyes vélemény ez, hanem a valóság, miszerint sok jó külsejű embernek van rossz önbizalma és ezért nem olyan vonzó. Továbbra is várok példákat! Illetve a kommentjeim értelmezését is, az olyan kommentelőknek, mint az utolsó.
2020. okt. 12. 01:17
 15/22 anonim ***** válasza:
Milyen példákat vársz? Esetleg mutatnál valami példát?
2020. okt. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én titeket kérdeztelek. Amennyiben te az utolsó vagy, neked írtam példát priviben. Mindenesetre a harmadik azt írta, hogy ismer ilyet, ő írjon. Más is csak akkor, ha van példája.
2020. okt. 12. 01:21
 17/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk, a saját példád, pont nem példa. Ez a felnőtt kategória, nem a tini. Az, hogy tiniként valaki zárkózott, az más kérdés.
2020. okt. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Kicsit belegabalyodtam egy privátharcba. Akkor ezt mindenkinek írom: Olyanra gondolok, aki alapból simán tudna tetszeni a másik nemnek, csak túl zárkózott, bunkó, igénytelen, vagy akármi miatt "nem mutatja" azt, hogy amúgy egy jó csaj/pasi és emiatt nem veszik észre olyanok, akik amúgy észrevennék. Ezt a jelenséget én magam is tapasztaltam a saját bőrömön. Ismertek ilyen embereket?
2020. okt. 12. 01:27
 19/22 anonim ***** válasza:
#5 3-as voltam. Az önbizalom nem a külső visszajelzésekből épül fel, főleg nem a férfiaknál. Tapasztalatból, belső megerősítésből építi fel magának az ember, még a szóban is jelezve van. Amiről te beszéltél az az ego, ami ugyan úgy porrá szúzható, ahogy előtte felépítették külső visszajelzésekből. A nőknek ellenben a külső megerősítésekre jobban van szükségük, fontosabb számukra a környezet hatása. Ezért is formálják otthonaikat tárgyakkal, amik kellemes hatást keltenek bennük.
2020. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Még a sofőr példádra reagálva, saját magad állítását kérdőjelezed meg. A sofőr aki 20 éve vezet, felépítette saját tapasztalatából a tudását, önbizalmát, így természetesen nem érdekli a külső visszajelzés. Nem az által tanult meg vezetni, mert mondogatták neki, hogy tud. Ha egy vezetni nem tudó embernek próbálná a környezete állítani, hogy márpedig tudsz vezetni, attól az még nem lesz úgy, és nem is fogja önbizalommal megpróbálni azt.
2020. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!