Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktam fiúknak bugyis vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam fiúknak bugyis vagy hasonló intim képet küldeni.Ez mennyire számít megcsalásnak? Ha a barátom megtudná vajon mit szólna?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál hozzá ha a pasid azt mondaná hogy másoknak a farkáról küld képet meg "különféle dolgokról" cseverészik vele? Kérdezd meg tőle, mit szól hozzá, bár szerintem tudod a választ.
2020. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem simán belefér


19l

2020. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja mit szólna, én nem örülnék a helyében...

Szerintem ez valami fétis nálad.

Ez izgat, erre nedvesedik a résed.

F

2020. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hányan kértek már, hogy küldj nekik is?
2020. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez sokadik lépés a tényleges megcsalás felé.

Ott kezdődik, hogy felmerült benned , hogy pasikkal ilyenekről irogass.

Sőt eleve, hogy pasikkal chatelsz, akik nem valami egyéb formában is vannak jelen az életedben, mint barát, munkatárs, iskolatárs, stb...

2020. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha ez egy troll kérdés lenne. Amennyiben pedig nem: az a helyzet hogy nem való neked komoly párkapcsolat, nyugodtan folytasd csak a képek küldözgetését, csak előtte szólj a barátodnak hogy "sajnálom de koorva vagyok, ezért most mindenkinek jobb ha szakítunk, de főleg neked." Szóval ha normális akkor rögtön kidob.
2020. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Én is szeretem ezt csinálni. Nem gondolom, hogy ez megcsalás. Viszont most, hogy elolvastam a 3-as választ, elgondolkoztam, hogy lehet ez tényleg egy fétis. Mert engem ez nagyon felizgat.
2020. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván valami fétis, ezért írtam, feljebb...

A csaj el képzeli, hogy mennyire fel lehet rá izgulva a srác, hogy áll neki, mint a beton.

El képzeli a csaj mit művelne vele az adott férfi, és ettől gerjed a csaj.

Tudom mert saját tapasztalat, hogy itt is, meg máshol is, mikor kaptam/cseréltünk képet, plusz a vágyak le írása esetleg, az igen izgató volt, és nyilván önkielégítés lett a vége, mind 2 oldalról.

De volt olyan csaj is, aki utána csinálta, és ez volt neki úgymond a petting.

Sokféle fétis létezik, és szerintem ez is fajta, csak nem mindenkire jellemző.


3-as voltam.

2020. okt. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Megcsalás.

Alapvetően elég sok embernek kell valami extra visszajelzés, hogy ő jó. Sokan ezt hétköznapi flörtökkel érik el a munkában, bevásárláskor vagy bárhol.

Fura, de engem mondjuk ez nem zavarna, HA tudok róla. Úgy akár közös képek is mehetnének.

2020. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Bűnös élvezet. :)
2020. okt. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!