Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonyom volt egy nős férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom volt egy nős férfival. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

1 éve megismerkedtem egy 37 éves férfival.

Nagyon jól kijöttünk már a kezdetektől.

Én beleszerettem. Azt hittem ez kölcsönös. Ő minden szempontból az első volt nekem.

Nemcsak a szexről szólt a "kapcsolatunk".

Volt, hogy csak találkoztunk beszélgetni, összebújni.

Azt állította nincs gyereke se felesége.

Viszont tegnap megláttam sétálni a feleségével és a két (!!!) gyerekével.

Ráadásul a legkisebbik gyereket babakocsiban tolta. :(

Egy világ omlott össze bennem.

Így mentünk el egymás mellett. Én könnyes szemmel ő pedig lehajtott fejjel.

Persze utána rengeteg SMS-t, üzenetet küldött. Azt akarja,hogy beszéljük meg.Még el is jött hozzám de látni sem bírom.

Undorodom tőle és magamtól.

Sajnálom a családját is. Megcsalta velem a feleségét és lelkiismeretfurdalásom van. Ráadásul nem is csúnya a felesége. Nem értem...

Hogy tehette ezt velem? Hogy ismerhettem ennyire félre?



2017. máj. 19. 10:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%

ha kibeszélnéd magadból jót tenne?

ha szeretnéd írj, hátha segít


én szerencsére soha nem voltam ilyen helyzetben


sokan "rárepülnek" a fiatal csajokra akár ilyen patkány módon a feleség megcsalásával és a lány félrevezetésével, de itt ő a hibás...


24F

2017. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%

Szereto voltal. Bizony. Ezt benezted, de tudom atvertek.


De sose volt gyanus hogy nem vitt haza egyszer se magahoz?

Hol dugtatok, konyorgom, csak kocsiban?

Szerintem sok mindent megtanultal ebbol az esetbol.

2017. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
Ez valóban szemét dolog volt... de tiszteletet érdemelsz, hogy nem rendeztél jelenetet.
2017. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező, amikor idősebb férfiakkal próbálkoztok, mert elhitetik veletek, hogy milyen érett, komoly, felnőtt, korotokhoz képest meglepően más, mint a többi nő - szóval akkor tudnotok kéne, hogy csak meg akarnak dugni és pontosan azt hazudják nektek, amit hallani akartok.


Az ilyen kezdeti malőrök teszik tönkre a lányokat, mégis újra és újra az összes tini csaj beleesik ebbe a hibába.

2017. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

De sose volt gyanus hogy nem vitt haza egyszer se magahoz?

Hol dugtatok, konyorgom, csak kocsiban?

Szerintem sok mindent megtanultal ebbol az esetbol.


Épp ez az, hogy felvitt egy lakásba. De ezek szerint az nem az övé volt. Vagy nem tudom. Nem láttam sehol gyerek/női cuccokat.

2017. máj. 19. 10:58
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Erről igazán nem tehetsz, nem tudhattad hogy ilyen szemetet fogsz ki.

Igen sajnos vannak ilyen patkányok, én előbb vágnám le minthogy megbántsam életem szerelmét, tudván hogy nála jobbat égen-földön nem fogok találni. Hogy miért tehette ezt, nos lehet ellaposodott a kapcsolatuk kellett valami pezsgés, illetve lehetett egy bizonyítási vágy magának hogy még kellhet másnak is. Te meg még kicsit naivként nem láttad át, de hát az élet elején vagy ilyenkor előfordulnak a pofonok

2017. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Vagy esetleg amíg veled együtt volt épp haragban voltak a feleségével.
2017. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

7#

Egy éven keresztül?

2017. máj. 19. 11:03
 9/33 anonim ***** válasza:
54%

Na, kislány, akkor tegyük tisztába azért az önbecsülésed: magadat semmiféleképp ne szégyelld azért, mert valakivel jó volt szeretkezni és az a valaki amúgy tilosban járt!


Az, hogy valaki szép.e nem jelenti azt, hogy foglalkozik is a párjával, szóval majd rá fogsz jönni, hogy simán élhetsz boldogtalanul a pároddal akár éveken át. Valószínűleg a felesége nem foglalkozik a szexuális igényeivel a pasinak, hiszen terhes volt, nem hiányzott neki a szex, és eszébe sem jutott, hogy a másikkal is kéne törődni azért. Szóval itt jöhettél képbe. Inkább fogd fel úgy, hogy egy férfinak, aki hónapokon át nyüszített a lyuk mellett, elviselhetőbbé tetted az időt, amíg nem tudott a feleségével szeretkezni.

2017. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Inkább fogd fel úgy, hogy egy férfinak, aki hónapokon át nyüszített a lyuk mellett, elviselhetőbbé tetted az időt, amíg nem tudott a feleségével szeretkezni."


Köszönöm, ez tényleg segített az önbecsülésemen.

2017. máj. 19. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!