Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti melyik lányt választ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti melyik lányt választanátok inkább?

Figyelt kérdés
Egy olyan lányt aki érti a dolgát az ágyban de inkább ő irányít vagy egy picit kezdőbb ügyetlen lányt viszont ti irányithatnátok és mindent megenged?
2020. okt. 12. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az előbbit, imádom ha a nő irányít. De én sub vagyok erre a véleményre ne alapoz annyira ;)
2020. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
A 2-at, leginkább azért, mert mindent megenged. :) Tapasztalatot meg majd gyűjt mellettem. :D
2020. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt. Aki mindent megenged és irányítani kell, az nem partner, hanem szolga.
2020. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Amelyik jobban tetszik és szimpatikusabb. Egy Férfi nem retten meg a "kihívásoktól" és nem akarat nélküli bábot keres.
2020. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én egy harmadik típust választanék, olyan aki vevő arra hogy az ágyban is megismerjük egymást és segítene azzal hogy megmutatja mit élvez de ugyan akkor hagy hogy felfedezzem.
2020. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utóbbi inkább
2020. okt. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A másodikat, a kezdőt választanám!
2022. szept. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!