Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan írnátok le, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írnátok le, hogy milyen érzés?

Figyelt kérdés

Lányok, milyen érzés a “behatolás” az elején és amikor már dinamikusabb? Kíváncsi vagyok hogy számotokra ez milyen! Feszít az elején amikor még óvatosan kell közelíteni? Utána mi az az érzés ami jól esik? Hogy kitölt benneteket?


Nem tudom elképzelni pasikémt, de örülnék ha megosztanátok, hogy megértsem hogy ez nektek mit jelent! Nyilván egy szerelmi kapcsolatban érdekel leginkább, amiben a spiritualitás is jelen van a testiség mellett, a gondolataitok közben és az érzéseitek mind fizikailag mind mentálisan!


Köszönöm!



2020. okt. 12. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feszít, hozzá kell szokni úgyhogy - megfelelő előjáték után - csak óvatosan az elején.
2020. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A párom már tudja, hogy az elején lassan, amennyire mélyre csak tudja. Az kb megőrjít.

Aztán az egész jó érzés, főleg, mikor a G pontom találja el folyamatosan.

2020. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feszít, attól is függ, mennyire vagyok felizgulva, de mindenképp lassan kell, sokszor elég annyi, hogy lassan tolja be és mehet is a dolog, de van mikor kicsit meg is kell állnia, mikor már bent van. Egyébként általában nagyon jó érzés, sokszor beleborzongok, libabőrös leszek tőle. Maga a tudat is, hogy bennem van, és fizikailag is jó. Az elején lassan nagyon mélyre dolog nekem is bejön:).
2020. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feszít és lüktet, főleg a végén :)
2020. okt. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!