Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk férfiak! Le írnátok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak! Le írnátok hogy milyen érzés nektek mikor el élveztek?

Figyelt kérdés
mindig is kivancsi voltam h mit éreztek közben. privátba is jöhet válasz

2018. jan. 28. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy a francba ez is tarthatott volna tovább.
2018. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Megint egy nem csaj "érdeklődő". Pont csaj nem fogja kérni hogy ezt privátban vázoljuk neki...
2018. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Azt csak akkor tudod átérezni ha benned van a szerszám. Punciban vagy popsiban. Leírni nem egyszerű, nagyjából talán úgy tudod elképzelni lányként, mint amikor már kell pisilni és egy jóóóó hosszúúú kiadósat pisilsz és a végén megkönnyebbülsz :)


De hasonló lehet a ti orgazmusotokhoz. Olyan mintha a menyországba kerülnél a felhők közé selyem párnákra és szép lassan visszatérsz a valóságba^^

2018. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Engem is érdekel :D
2018. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Így 40 felett már egyre rosszabb és nem élvezem a szexet sem, de fiatalabb koromban valamivel jobb volt bár annélkül is elvoltam...
2018. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Eufórikus állapot, érzem az egész testemben a közelgő spriccelés által kiváltott inger erősödését, fokozódik pillanatról pillanatra, elárasztja testemet melegséggel, s amikor elsprriccelek, hatalmas élvezet mellett egetrengető megkönnyebbülés tör rám.
2018. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6# akkor ezekszerint olyan kb mint a nôi orgazmus.


Valahol olvastam, hogy a férfiaknak rövidebb de erôteljes, a nôknek hosszabb

2018. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Az egész egy kellemes, de nem kifejezetten erős érzéssel kezdődik, ami annál kellmesebb, minél jobban hozzáérek a testemmel a nőhöz, a melléhez, a fenkéhez, a hajához, és persze a combjához, a puncijához. A kezemmel is simogatom, és a farkam mozgatásával fokozatosan erősödik a vágyam, hogy fokozzam ezt a kellemes érzést. Van egy szakasz, amikor átlépek egy határt, attól fogva a vágyam annyira megerősödik, hogy már nem akarom abbahagyni, és érzem, hogy el fogom érni a csúcspontot, most már biztos. Ha ekkor megállok, akkor a vágyam el is illanhatna, de ehhez már nagyon nincs kedvem. Ha viszont folytatom, akkor kb 3-5 perc alatt eljutok egy olyan ponthoz, ahonnan már nincs visszatérés, akármit csinálok, az elélvezés, az ejakuláció menthetetlenül bekövetkezik. Ha közvetlenül ez előtt a pont előtt megállok, akkor érzem, hogy a prosztatám összehúzódik egy kicsit hasonlóan a valódi orgazmushoz, egy kevés váladék ürül, de nem fehér, hanem áttetsző, tehát nincs benne spermium, vagy csak nagyon kevés. Ilyenkor is van egy kis kéjérzet, de nem hasonlítható az igazihoz, csak annak mondjuk a negyede-tizede. A legfontosabb, hogy nem követi lelohadás, a nemi vágy csillapodása. Gyakorlattal talán mindig el lehet érni ezt a "kis orgazmust", de olyan, mint a kötéltánc, egy kis bizonytalanság, és máris túlléptem a határt, és akkor már az igazi orgazmus következik. Az egy feszítő érzéssel jön, az ágyékomban érzem, majd kirobban, nagy megkönnyebbüléssel, és a semmihez sem hasonlítható és le sem írható orgazmus érzésével, ami közben a sperma 5-7 összehúzódással kibuggyan, vagy spriccel, a körülményektől függően. Érdekes, hogy amíg valaki nem élte át, addig bizonytalan abban, milyen lehet elélvezni, de amikor bekövetkezik, mindenki azonnal tudja: ez volt az!

Kiváncsiságból alaposan kikérdeztem a nőket, akikkel voltam, és azt tanultam meg, hogy náluk nincs egy ilyen megállíthatatlansági pont: ha elrontom, bármikor visszahullik az izgalmuk, viszont az ő élvezésük nem 5 másodperc, hanem 15-30 is lehet, vagy még több. Végül az orgazmust követően a makkom érzékenysége annyira megnő. hogy az ingerlés kellemetlenné válik, és ki kell vennem. Hasonlót a nők is éreznek, annyira, hogy akár "durván" el is tolnak. Végül ólmos álmosság tör rám, de ha igazán jól sikerültek a dolgok, a nő is elpilled, el is alszik.

2018. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%

Tudom régi de megosztom a tapasztalatom.


Vertem a tököm és ugy erzetem mintha pisilnem kellet volna + remegett a testem és ennyi. 18/f

2022. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!