Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedül lévő lányok, számotokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül lévő lányok, számotokra nem hiányzik mostanában egy partner, akivel feldobhatnátok a napjaitokat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vagy egy gyerek, nicknevét nem írhatom ki, aki már szerintem hónapok óta azt csinálja, hogy privátot spammel, Szia, tomi vagyok, van valakid, ismerkedünk. Kb iylen szinten, de mindig grammra ugyanazt a szöveget másolja be, én már vagy 20-30 levelet biztos kaptam tőle az idők során.
2020. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet ha írnál neki leszállna rólad..Én ezt szoktam..Bár ilyen jó kalandjaim szoktak lenni..
2020. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aki normálisan ír, annak írok én is általában, de ez a gyerek ilyen mindenre rászállós szinten csinálja. Volt mikor egy nap 6 privátot kaptam tőle, 6 kérdésről " betámadva "
2020. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na meg ynilván nem tudja azt se kinek ír, mivel én nevem sincs kinn. :D
2020. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De
2020. okt. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem!
2020. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Hiányzik, de nincs időm, sem kedvem keresni, az érzelmek nélküli “barátokkal”, komolytalan egyejszakasokkal való szexből meg elegem van, nem nyújtanak semmit 😄 21
2020. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De hiányzik. És a Tomi nálam is minden valaszomra jött a spam levelével. Le is tiltottam szépen

😂

2020. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!