Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok.hu-n hírdető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu-n hírdető Fiúk-Lányok! Ti mit tanácsoltok egy kezdő rosszfiúnak?

Figyelt kérdés
Hírdetni szeretném magam és nem tudom hogy szükséges-e profi fotó sorozat, szükséges-e hellyel rendelkeznem, stb... a lényeg hogy pénzt tudjak keresni (nem olyan sokat de azért fent szeretném magam tartani.) Köszönöm szépen a segítséget előre is! :)

2020. okt. 13. 07:05
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
83%

Előny, ha minimum biszex vagy.


Nem,nem hirdetek.

2020. okt. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én csak voltam olyannál aki hírdet. Jól körül nézzem. Aki igényesebb, annak szépen meg sinált képei vannak. Általában jó fényekkel, éles kontúrokkal és ha van 10 képe, abból esetleg 2 amin a mellei teljesen neztelenek, 2 amin a puncija kinn van. A többi az idomokat mutatja. Gondolom egy lány se egymaga csinálja.
2020. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Mindenkèppen kell hogy legyen helyed ahol fogadni tudod a vendèget,ha van legalább 5-6 jó fotód az már előny,a kèrdès hogy hogy hogy nèzel ki ès mit vállalsz, csak nőket keresel vagy fèrfiakat is,olvass el egy kèt profilt az oldalról ès csinálj magadnak egy jó bemutatkozó ez szöveget,de azt tudnod kell ha nem vagy egy Adonisz típus ès muja vagy akkor nem sok sikered lessz,mondjuk szerintem a nők nem nagyon keresgèlnek partnert ilyen oldalakon,ők azèrt előnyt èlveznek hogy bárhol találnak szexpartnert ha akarnak.
2020. okt. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
95%
Nem árt a jó kép de haver nincs olyan nő akit ne dugnának így maradnak a férfiak meg az idős nyanyák
2020. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Tisztitsd ki a segged cicafiu
2020. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Márpedig vannak nők akik elmennek néha rosszfiúzni, akkor is ha jól néznek. Mert mondjuk felsővezetők egy cégnél, nincs kedvük /idejük randizni, ismerkedni vagy csak simán nem akarnak elköteleződni. Ezenek a nőknek azért éri meg mert egy kvázi félisten férfival szexelhetnek úgy hogy közben az van amit ők akarnak. Ilyenkor a nő kielégülése az első, az igényei körül forog a szex, ugyanakkor nem kell megfelelnie.
2020. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább csajok hirdetnek.
2021. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!