Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri-e lefeküdnöm vele?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e lefeküdnöm vele? Többi leng

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni ez egy kicsit hosszú lesz szóval bocsi. A lényeg hogy van egy fiú 3x voltunk már együtt de sajnos szakítottunk.Nem tetszett neki az hogy nem feküdtem le vele.Mióta nem vagyok vele nagyon szenvedek mindennap sírok többször is mert hiányzik.Szerintetek megérné vele lefeküdnöm? Pár barátomat megkérdeztem erről és ők azt mondják hogy “mit veszitesz vele ha megteszed,legalább összejöttök,inkább tedd meg és bánd meg minthogy azt bánd meg hogy nem tetted meg,legalább olyannal veszíted el akit szeretsz” a másik véglet meg “csak kihasznalna és arra kellenél neki” szóval nem tudom mit gondoljak előre is köszi a segítséget

2020. okt. 13. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg azután sem fogsz kelleni neki, ha lefekszel vele, szóval nem tudom mennyire jobb állapot az, ha párszor lefekszik veled, majd tovább lép te pedig ugyanúgy leszel, mint most. Szomorúan..


Ez egy tipikus vesztes helyzet.

2020. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért pattintott le mert nem dugtál vele x időn belül akkor hiába fekszel be alá, megdug párszor, behúzza a strigulát és majd utána épít le. Szóval ennek fényében mérlegeld a kérdést - bár a döntést te hozod meg. Ha van önbecsülésed akkor a válasz nem és majd olyannal dugsz aki szeret is de tényleg a te dolgod.
2020. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd meg! Tudom, ma már elég kevés a gerinces pasi, de mit vesztesz vele, ha keresel egy olyat, aki méltó is rád?
2020. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Sokmindent kellene tudni róla.

Mennyi ideig voltatok együtt? Mennyi idő után várta el, hogy feküdj le vele? Egy randi? Egy hét? Egy hónap? Egy év? Mennyi idősek vagytok?

2020. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
#19.29 Írta, hogy már háromszor voltak együtt. Mondjuk nem világos, hogy ez három randit jelent, vagy háromszor próbálkoztak a szexszel. De mindegy is. Ez a kategória nem gyerekeknek való, ott van pirossal.
2020. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan pasi aki ne akarna szexet. Inkább az a kérdés mennyi ideig jártatok. 3x mennyi? Az az egy két hónap azt felejtsd és keress más szerelmet. Ha fél évnél is többet akkor még egy normális pasi se bír magával. Gondolom nem volt hosszú kapcsolat főként, ha a szex hiánya miatt dobott téged. Csak azért ne add magad oda, mert téged húsdarabnak tekint miközben te attól többet vársz. Rengeteg fiú van, csak okosan!
2020. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es valaszolonak a kerdeseire: en nemsoka 17 leszek o 18 legtobb ideig 4 honapot voltunk egyutt utanna 1 honapot es harmadjara 5-ot
2020. okt. 14. 07:11
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, de erre azt mondom, hogy amit te jónak látsz. Te szeretnél lefeküdni vele? Lehet nem ő lesz az igazi szerelmed, nem két hét után vagy 1 hónap után könyörgött érted. Így én azt mondom, ha nem is éri meg lefeküdnöd vele, de veszteni sem fogsz vele, max a szüzességed. Én is kívánom a szexet és ez olyan nagy baj? Nem kizárt, hogy utána járni fogtok, de ne úgy kalkuláld hogy száz százalék. Majd írd meg mi lett a vége.
2020. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!