Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még 24 évesen sem sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még 24 évesen sem sikerült lefeküdnöm egy lánnyal sem, akkor már jobb ha feladom?

Figyelt kérdés

Olyan lánnyal szeretnék szexelni csak is akivel szeretjük egymást. De a legtöbb lány nagyon felszínes, és barátnőnek nem szeretnék olyan lányt.

Én nem vagyok ronda, és szerintem a személyiségem sem rossz. Csak egy szerencsétlen vagyok, hogy nem találok hozzám illő lányt.

Még van remény ennyi idősen?


2019. júl. 21. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szállj le a földre a naiv elkepzelések birodalmából és dugj amennyit csak tudsz, azzal akivel tudsz. Mert fogy az időd
2019. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert akkor mit csinálsz, ha feladod? :D

Amúgy az én barátomnak is most 24 évesen vettem el a szüzességét. Semmi baj nem volt vele, sőt jobb az ágyban mint aki előttem már 4 csajjal volt.

Ne add fel, majd jön egy lány. De ne is görcsölj rá. Járj el bulikba, ismerkedős helyekre, haverokkal, bárkivel. Aztán csak belebotlasz egy olyan lányba aki érdekel.

2019. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Késő csak a koporsóban lesz, mind addig amíg élsz, mindennap egy újabb lehetőséget kínál! Ismerkedj minél többet, akár neten, akár élőben, a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb beüt a főnyeremény! ;) Nem csak úgy mondom biztatásképp, nekem is elég magas elvárásaim vannak, voltak és megtaláltam a nekem való partnert! nagyon jó, hogy vannak igényeid, elveid ebben a felszínes világban.
2019. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem beteheted
2019. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat en 35 eves vagyok, a korombeli nok nem tetszenek mar, a fiatalabbakrol lecsusztam. Messze meg a koporso, marad a prosti...
2019. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó látni hogy vannak ilyen normális értékrenddel rendelkezők.

Ne add fel!

2019. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, add fel.
2019. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!