Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a farokkép-küldésének az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a farokkép-küldésének az íratlan szabályai?

Figyelt kérdés
A nők miért vannak úgy kiakadva tőle? Félnek a kukactól? Vagy undorodnak a pénisz látványától? Nem értem..

2020. okt. 14. 11:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%
És hallottál már olyanról, hogy valaki "ráharapott" egy random idegen farkára, csak mert az küldött képeket? :DD
2020. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%
De azok melegek,csak te hiszed nőnek...ha te is kérsz képet,ő tuti nem fog, vagy neteset küld.
2020. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Na ne bassz@tok már fel!! :D

Mindenhol vannak kiéhezett nők a neten. :P

2020. okt. 14. 13:27
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad küldeni.Vagy csak nagyon rafkósan.
2020. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%

Igen, valóban vannak "kiéhezett" nők. Viszont!

Ha kancás állapotomba képre akarnék masztizni, akkor a neten keresnék nekem tetszőt, nem egy idegen farkát nézegetném. Mert a "hú..." és "nem rossz" nem jelenti azt, hogy az az ideálom. Tetszhet a tiéd is, de ha már maszti, akkor legyen a kedvenc típusom.


Másrészt, ha annnnnyira kiéhezett vagyok, hogy dugjak, akkor szerzek bárba egyéjszakás kalandot. Sokkal nagyobb komfort érzet, ha élőben látok egy pasit, látom az arcát, a testét, mintha egy idegennel csak egy farok kép alapján feküdnék le.

Amúgy is... van valami szánalmas abban, hogy várod a sült galambot a szádba ilyen képekkel. Szerintem élőben több esélyed van a kalandokra, mint azt sugallva, hogy visszajelzéseket vársz idegenektől és szex kezdeményezést akarsz nőktől hallani.

2020. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22%
Állulrol fotózd úgy nagyobbnak látszik:D
2020. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
94%

Hogy ne csináld.

Na jó, ha a másik benne ban, küldheted.

2020. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nemszabad küldeni.

:)

Néhány nő adatlapjánál láttam is a megfelelő típusszöveget:

"A kocsidról és a farkadról ne küldj képet! Ha szerencséd van, mindkettőbe beleülök."

:D

2020. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldj! Kéretlenül nagyon gáz. Én is kaptam itt, instant tiltottam, mert nem izgató, hanem visszataszító bunkóság csak úgy küldözgetni bele a világba.
2020. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
84%
Mert a legtöbben nem kíváncsiak rá.
2020. okt. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!