Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik extrém kis mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik extrém kis mérettel rendelkeznek mondjuk 10centi alatt azok közül sikerült boldog párkapcsolatra találni? Vagy ez csak álom?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ez itt a gyakori, itt mindenkinek 20 fölött van...

Egyébként biztosan sikerül nekik is.

2020. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

Miért ennyire divat szajkózni, hogy "itt mindenkinek 20 centi feletti van"?

Én az összes ilyen jellegű kérdésnél teljesen reprezentatív válaszokat szoktam látni, javában 15-18 centi közötti értékekkel.

2020. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet boldog kapcsolatban. Nem.minden nőnek extrafontos a nagy farok. Volt csajom aki csak a nyalástól élvezett el, azt is speciàlisan kellett neki csinálni.

Hiába van nagy farkam, a dugást sohasem élvezte senkivel.

2020. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy mellé kövér és ápolatlan; természetesen.

Egy barátom barátja iszonyatosan jó pasi volt de 9 centi.

Ha tudott bizonyítani;nem volt problem a szexben soha.

2020. okt. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Első kézből válaszolok (nem barátom barátja). Bár nem kizárt, hogy csak szerencsém volt mindazokkal a nőkkel, akikkel összejöttem, vagy talán csak sajnálatból mondták, mímelték, hogy jó nekik velem, de 2 kivételével minddel sok éves kapcsolatban voltam-vagyok. Az én tapasztalatom, hogy a keménység sokat számít, meg a kitartás, mindig kimutattam, hogy élvezem a testüket, és minden módon megkerestem, hogyan tudnak elélvezni. De a legfontosabb, hogy érzelmi kapcsolatban voltam és vagyok velük.

A kisfarok-komplexus sosem vett erőt rajtam: tudtam, mim van, de nem görcsöltem ezen, és ma sem.

2020. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem sikerült kinevetnek.
2020. okt. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
10 centi alatt tényleg nagyon kicsi. Meg a 12-13 is kicsi. Ennyivel nagyon nehéz dolgod lesz.
2020. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem merev állapotban is csak max 10-centi,sosem volt vele gondom,nem a mèret a lènyeg,lehet 20-centis is ha nem tudod jól használni..
2020. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Mé,hogykell jól használni?
2020. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az #5 leírta. Keresd meg, hogyan jó a lánynak, és tedd vele azt. A "jól használni" egy képletes kifejezés arra, hogy törődsz a pároddal, nem vagy önző. Biztos, hogy a nőknek kellemes, ha jól ki vannak töltve, de csak ennyitől kevesen mennek el. A nagy farkú pasik - kevés kivétellel - bíznak az adottságukban, hogy ők ezzel megtették, amit kell.
2020. okt. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!