Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik extrém kis mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik extrém kis mérettel rendelkeznek mondjuk 10centi alatt azok közül sikerült boldog párkapcsolatra találni? Vagy ez csak álom?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 23:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Most tényleg le lettem pontozva,mert leírtam nekem és a barátnőimnek mi a jó? Most írjam azt, hogy igen ez elég minden nőnek. Egy igazi csődőr leszel az ágyban. Vagy mégis mit kellene írni?
2020. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Leírtad a válaszodat, mások értékelték, hogy hasznos-e. Mi a gondod?

Csak nem azt akarod mondani, hogy olyat szerettél volna írni, ami másoknak tetszik?!

2020. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem,csak érdekelne,hogy mi nem volt hasznos? Már ismerem az oldalt. Ha olyat ír valaki,hogy elég a kis méret akkor sosincs lepontozva,de ha valakinek a nagy kell akkor már rögtön lepontozzák. Itt nem a válasz hasznosságát értékelik,hanem,hogy mennyire tetszik a sok kisfarkúnak amit olvas.
2020. okt. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz. Nem azért.

Van statisztika, amely a világ sok részéről való tizenöt és félezer férfit vizsgált, ellenőrzött körülmények között, azonos módon. Az álló farkuk hosszának átlaga épphogy meghaladta a 13 centit, a vastagsága a négy centit. Az átlag azt jelenti, hogy épp ugyanannyinak volt bagyobb, mint ahánynak kisebb. Nincs másik ilyen alapos vizsgálat, a legtöbb önbevalláson alapul, és ott jóval nagyobb számok mutatkoznak.

Te erre az átlagra írtad, hogy sanyarú élete lesz...

Örülj neki, hogy neked nagyobb van, és a barátnőidnek olyan kell. De ne képzeld azt, hogy kisebbel nem lehet tökéletes a szex. Még jóval kisebbel is.

2020. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyfarkú" vagyok.Csajszik harmadánál nem nyomhatom soha a felénél jobban be,és úgy kb kilencven százalékuknak sem esik jól ha tövig bemegy.

Az van,hogy vagy nem nő vagy (hanem egy 15centis aki húsznak hazudja magát) vagy az olyan pasikra buksz akik vetítenek jobbra balra.

2020. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%
Te tényleg elhiszed,hogy 13 az átlag? :D Akkor milyen sok 10-12 centisnek kellene lenni,hogy kompenzálja a 14-20 centiseket? Mert ha annyi akkor elvileg sokkal többnek kell lenni a 10-12 centisnek. Ez csak azért van,hogy a sok kisfarkú ne akarjon öngyilkos lenni. Még így is mennyien ki vannak akadva,hát még akkor ha kiderülne,hogy valójában 15 de inkább 16 az átlag. Nőket kérdez meg nyugodtan.
2020. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Erről már írtam korábban, idézem a kommentem:


"Az átlag bizonyára tényleg annyi, amennyit jellemzően a tanulmányok kihoznak: 13-15 cm.


Az más kérdés, hogy a 13-14 cm alattiak java vélhetően gátlások miatt nem él alkalmi szexuális életet (még akkor sem, ha amúgy szeretne) , a 10 centi alattiak egy részét pedig még kapcsolat kialakításában is gátolja. Így átlag alattit kevesebbszer lát egy lány.


Ezzel szemben egy 18-20 centis, "jófarkú" srác bele fog menni kalandokba, ha egyébként van rá igénye.



Szóval ki merem jelenteni, hogy az átlag tényleg 14-15 centi, de a "reprezentatív átlag" inkább 16-17."


Olyan ez, mintha néznél egy falusi szépségversenyt és kijelentenéd, hogy a településen ez az átlag, senki nem csúnya

2020. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: Ebben is van logika, igazad lehet. De akkor se 13 centi az átlag. A 14-15 már mindjárt másabb.
2020. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Offolunk meg cicaharc van.

De az a helyzet,hogy az átlag tényleg ott van.

2020. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Siker 5 éve boldogság.
2020. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!