Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek dörzsölődött már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek dörzsölődött már ki szextől a nemiszervetek?

Figyelt kérdés
Hogy nézett ki és mennyi idő alatt múlt el?
2020. okt. 15. 07:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem, még nem volt olyan nő, aki annyit akart volna.
2020. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Igen, mindenki azt hiszi, hogy körül vagyok metélve, pedig az természetes kopás.
2020. okt. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Orál után éreztem a fogait alaposan kikezdte és 2napig gyógyult!
2020. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De valaki meg tudná mondani, hogy nézett ki, vagy tudna képet csatolni? 😅 Páromnak pár napja piros, de kicsit érdes is lett tegnapra, de csak egy kis helyen. Igaz, pár napja kicsit durvultunk, meg sokáig is tartott, de szerintem elég nedves voltam, így is lehetséges ez? Inkább ilyen nagyon apró kiütés szerű kinézete van, és elég kicsi helyen.

Aggódom, hogy biztos emiatt van-e, vagy esetleg más lehet a baj? Állítólag már nem fáj neki, csak másnap fájt.

2020. okt. 15. 07:49
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
2020. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kenje be neogranormonnal. 2 nap múlva semmi baja nem lesz. Egyébként ha kidörzsölődött akkor nem voltál elég nedves. Használjatok síkosítót
2020. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha elég nedves vagy nem tud kidörzsölődni.
2020. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor ne aggódjak, nem más baja lehet? Mert engem csak ez aggaszt.

Nem tudom, hogy "kell" kinéznie? Mert én még nem láttam ilyet, és nekem inkább nagyon apró kiütésre hasonlít.

2020. okt. 15. 08:35
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha kiütés, akkor akár fertőzés is lehet. Lehet hogy nem volt hűséges?
2020. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki tud dörzsölődni nedvestől is. Nekem volt egyszer (hangsúlyozom egyszer, azóta sem tudom, hogy hogyan :D ) egy 2 órás menetem, utána néhány napig a vizelés is fájdalommal járt, mert kidörzsölte gyakorlatilag, és szar volt hozzáérni a bőrömhöz. Az mondjuk nem rémlik, hogy látszott volna valami a péniszemen, inkább csak érzésre volt meg.
2020. okt. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!