Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nem kiábrádító látni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem kiábrádító látni a partneretek nemiszervét lankadt állapotban?

Figyelt kérdés
Az én volt barátomé lankadtan úgy 2-3cm lehetett, nagyon meglepődtem mikor először láttam így, nem tudtam hová nézni, csak oda, mint egy kisfiú, azt gondoltam.

2020. máj. 26. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kiábrándító. Mondjuk nem találkoztam még olyannal akinek lankadtan csak 2-3cm lenne.
2020. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak akor érezném kiábrándítónak ha Bevetés közben történe de hála az égnek ilyen még nem volt :D
2020. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kancácska ***** válasza:
100%
Nem kiábrándító, sőt izgató látni alaphelyzetben, valamint látni ahogy feláll, megduzzad, megmerevedik. 29N
2020. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3 centin lehet, hogy én is meglepődnék, mert nem ez az általános, de úgy alaphangon mégis miért lenne kiábrándító?
2020. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkabb meglepett hogy lankadtan mekkora neki.
2020. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szemmértékeddel elég nagy gond van.

Egyébként nem kiábrándító. Ha neked igen, akkor egyáltalán nem vagy érett még a szexre sem.

2020. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is csak főleg azért lepődtem meg, hogy mekkora a különbség. Meg mert lankadtan akkor láttam először péniszt élőben, nem ilyen kicsire számítottam.
2020. máj. 26. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Akkor itt tisztázzunk valamit csajok!

Két felé pénisz létezik, és azt ami előtte örömet és orgazmust okozott, jó lenne ha nem szólnátok le. A pasik sem szólnak le titeket, hogy napközben sminkben vagytok, este és reggel pedig nélküle. Higgyétek el, bőven van különbség közötte.


A kérdésre a lényeg:

A húspénisz az a férfi nemi szerv, ami renyhe állapotban is elég méretes, de merev állapotban sem lesz sokkal nagyobb, legfeljebb egy-két centiméterrel.

A vérpénisz viszont ernyedten elég pöttyedt és kicsi, azonban ha kihúzza magát, eredeti méretének két-, de akár négyszeresére is megnőhet!

2020. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Csajok ne dőljetek be az első benyomásnak! Lehet hogy az egyik pillanatban kis szemtanú, a másikban meg pokoli torony :D
2020. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kiábrándító? Álljon amikor kell és tudja is használni, teljesen mindegy mekkora lankadtan, kit érdekel.
2020. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!