Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok mennyi ideig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mennyi ideig bírjátok és mitől függ?

Figyelt kérdés

Nekem viszonylag sok időre lenne szükségem és sok kényeztetésre, de párom igen rövid idő alatt eljut a csúcsra.

Ki mennyi ideig bírja? Hogy csinálja, hogy mindkét félnek jó legyen?



2020. okt. 15. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

30-60 percig bírom, lehet bírnám tovább is, de az már nem esne jól túlságosan erőltetett lenne.

Sok előjáték kell, meg hát gyakorolni azt hogy tovább bírja (ezt persze neki is akarnia kell), és nem egyik napról a másikra fog javulni, szóval kitartás.

2020. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Sosem bírtam sokáig. KB 5 perc. De előtte a párom elmegy, a behatolás már csak hab a tortán.
2020. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Általában fél óra-óra. Mindig is sokáig bírtam.

A párom nem mindig szereti, hogy ilyen sokáig tart és néha engem is zavar.

2020. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

Néha azért jól tud jönni ;)

Ne zavarjon, értékeld ami van :D

2020. okt. 15. 15:55
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Sokmindentől függ, pontosan nemtudom

5 perctől 40ig

2020. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Több dologtól függ, sokszor leginkább az előjáték hosszától, akkor van hogy akár csak 10 percig, de ha megfelelő az előjáték akkor elég mindkettőnknek, egyébként az intenzív szexet, ha nem húzzuk el nagyon a hangolódást, kb fél-egy órán át.
2020. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

volt 2 perces pasim, küszködtem vele 10 hónapig

próbáltuk elhúzni az előjátékot, aztán mindig kivette de semmivel nem lett jobb mindig elment hamar

Azt mondta hiába próbálna nem elmenni

szakitottam vele és legfőbb ok ez volt

2020. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Első pár alkalommal természetes, hogy a pasi korábban elmegy, az újdonság varázsa, de egy edő után jobban kellene bírnia, hiába vagy nagyon jó csaj, és hiába nagyon szűk a puncid.

Ha nagyon rád van izgulva, és szűk is vagy az rövidítheti, de azért minimum 5-10 percet ki kellene bírnia.

2020. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Oh, hát itt mindenki órákig bírja nem tudtad? :) Bár meglepően őszinte és korrekt válaszok. Az hogy meddig "bírja" az ember változó, van amikor 1-1.5 óra máskor meg 5 perc alatt vége.

A párodnak korai magömlése van, neki kellene tudnia kontrollt tartani te ezzel túl sok mindent nem tudsz tenni. Finoman - tényleg tapintatosan - jelezd neki, hogy biz' hosszabban szeretnéd és "tartson ki", de neki kell fejben rendet raknia. Ezzel együtt, ha csak elmegy és utána nem foglalkozik veled, hogy te is eljuss a csúcsra... - akkor cseréld le. Nem azért mert hamar elsül, hanem mert önző.

2020. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ mennyire vagyok fáradt, és hogy épp mennyire rendszeres a szexuális életem. Van, hogy csak 5-10 perc, van, hogy 3/4-1 óra, ennél hosszabb aktus már kicsit unalmas számomra. Partnertől is függ, hogy izgalmas-e az adott együttlét.
2020. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!