Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok mennyi ideig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mennyi ideig bírjátok és mitől függ?

Figyelt kérdés

Nekem viszonylag sok időre lenne szükségem és sok kényeztetésre, de párom igen rövid idő alatt eljut a csúcsra.

Ki mennyi ideig bírja? Hogy csinálja, hogy mindkét félnek jó legyen?



2020. okt. 15. 15:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#8 nekem nem elég annyi. Vagyis volt hogy elég volt, de akkor azonnal abban a pozícióban kezdtük, amiben tuti a siker. És akkor valahogy meg is találta azt a pontot. De ez ritka.

#9 Nem önző, azt hiszem az én kommunikációmmal van a probléma. De most már eldöntöttem, hogy itt az idő beszélni erről.

2020. okt. 15. 16:12
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Én elvben bírom sokáig, ha úgy van, de azt biztos nem szeretném, hogy mindig hosszú szex legyen. Szerintem van ennek egy íve. És ha azon túl is toljuk, akkor inkább kimegy az izgalom és már csak reszelés.
2020. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Én azt mondom sok múlik a csajon is, ha nagyon izgató könnyebben elmegyek. De idővel jobban bírom.
2020. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Ameddig be nem pisilek, vagy szomjan/éhen nem halok. Szóval akármeddig.

Úgy bírom, hogy kontrollálom magamat.

2020. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Évek óta nem szexeltem, szerintem menten eldurrannék benned. De hamar visszajonne a régi rutinom gyanítom, amikor kedvemre akkor durrantam el, amikor csak akartam. Mindig megvartam a nőt. 🙂
2020. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Én, mivel nagyon nehezen megyek el, igazából addig bírom, ameddig szeretném. 47F
2020. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Én olyan 2-3 percig bírom, vagy nagyon max 10 percig. Attól függ, milyen passzban vagyok, és mennyire intenzív a dolog. Sehogy sem tudom tovább húzni, túl érzékeny a péniszem. 24f
2020. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%

Én sajnos nem bírom 3 percnél tovább...

Ha beteges koncentrálok, akkor 10 perc, de ilyen esetben már megfájdul a fejem is.


Ha megpróbálom még tovább bírni, akkor előfordul, hogy le lankadok.

2020. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!