Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Határozatlan, csendes, barátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozatlan, csendes, barátok nélküli fiúhoz nem illik lány?

Figyelt kérdés
Nem tudok barátnőt találni. Neten is sokat próbálkoztam de egy lánynak sem jöttem be. Szeretnék barátnőt, de szerintem én egy lánynak sem kellenék. Észre sem vesznek:(
2020. okt. 15. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Sok ilyen visszahúzódó fiúnak van párja. Egyébként meglehet, hogy te kell észrevedd őket, nem ők téged.

2020. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy ez a mentalitás, egy nőnek nem jön be.

A csajok a magabiztos, humoros férfiakat szeretik, akire fel is lehet nézni valamiért, és nem a magasságra gondolok.

Ezen próbálj csiszolni!

F

2020. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ez oltári nagy baromság!
2020. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát, az a gond, hogy a lányok is bizonytalanok és ezért jól jön nekik, ha valaki sacc eligazodik egyel jobban az életben. De ez majd jönni fog a korral.


Szerintem egyelőre annyit tegyél meg magadnak, hogy szeresd amilyen vagy kicsit. És bízz benne, hogy ez egy jó dolog aki te vagy. Hogy ebből valami klassz dolog érik. Ha ezt tényleg át tudod érezni ez már tud adni egy olyan nyugalmat, amiben jól eső lehet tartózkodni egy lánynak. Szóval nem kell, hogy nagymenő vagány legyél, csak egy kicsit tudd, hogy a dolgok rendben lesznek.

2020. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az ilyen típusú fiúk sokszor a hasonló lányoknak tetszenek, akik túl félénkek kezdeményezni vagy akár barátilag közvetlenül viselkedni és nyitni a másik felé. Másrészt a negatív énképed kihat a kisugárzásásodra, önkéntelenül is olyan jeleket adsz, amik elriaszthatják azt is, akinek pedig szimpatikus lennél. Az ilyen "egy lánynak se kellenék" hozzáállás afféle önbeteljesítő jóslattá válik, aztán minden kudarc csak megerősít ebben a hitben.


Azt el ne hidd, hogy a lányoknak csak a harsány, vagány nagymenő fiúk kellenek. Lehetsz csendes és visszahúzódó, az önbizalmadon viszont dolgozni kell. Ha elfogadod magad, sokkal pozitívabb kisugárzásod lesz és könnyebben megy majd az ismerkedés.

2020. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk kezdésnek kezdj el ismerkedni :)
2020. okt. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
gyúrd ki magad
2020. okt. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
8%
"Mindig aki kussol a legveszélyesebb" -2Arc
2020. okt. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

2020.okt.16.03:43 -->

Hát, ja, van olyan szitu,

de ez kb. nem az.

2021. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gyúrjuk ki magunk hadd legyünk testépítők
2021. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!