Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egy félénk, határozatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy félénk, határozatlan, csendes, visszahúzódó lány sokkal könnyebben talál párt magának, mint egy ilyen típusú pasi?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2015. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Amint puncid van, rádrepül mindenki, mint légy a szarra.
2015. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Valóban, ez tény. Az oka ennek a társadalom által ránk erőltetett nemi szerepek. A férfiakat két dologgal kondicionálják életükben: 1. Nő nélkül nem lehetsz boldog. 2. Mint egy vadász, be kell cserkészned a nőket, el kell őket csábítanod.


Na, ha valaki csendes és visszahúzódó az utóbbi nem lehetséges. Egy nőnek igen, mert őket csak be kell cserkészni. Nekik csak várniuk kell.


Aztán mivel csendességük, és félénkségük miatt rengeteg kudarc éri őket ezen a téren, egyre frusztráltabbá válnak az első pont miatt. Hogy ők sosem lehetnek boldogok. Emiatt még inkább önbizalomhiányosak és félénkek lesznek.


És ez így megy az idők végezetéig. Miközben pár nem félénk, hanem belevaló férfi végigdugja a világot. Köztük a félénk, csendes lányokat is.


That's all folks.

2015. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van. :/ Nőknek bármit lehet,férfiaknak semmit lassan...
2015. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen lányoknak sem könnyű. Aki nem hangos, nem jár folyamatosan a szája, az láthatatlan.
2015. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, mennyire csendes. Én ilyen voltam fiatalon, ráadásul nem is csúnya, mégsem kellettem a kutyának sem, mindenki a nagyszájú, cserfes, poénkodó, vagány lányokat szerette.

Egyébként most is azt látom, hogy a nyíltabb, beszédesebb, közvetlenebb nők könnyebben találnak párt, mint a túl csendes visszahúzódók.

2015. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába pontozol le, az igazságot írtam. :)
2015. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen, nehezen találnak...

Leginkább, mert nem mernek kimozdulni a kényelmes kis kuckójukból. Akkor se, ha valami rendes, nem átverős pasi csalogatja ki őket.

2015. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sem a félénk lányoknak, sem a félénk fiúknak nem könnyű. Ez a típus a kontrollmániás, hatalmaskodó embereket vonzza, úgyhogy ha párt találnak, nagyrészt csak a lábtörlő szerep jut nekik. Nem tudom, ki szerencsésebb, akinek jut egy ilyen "nagyszerű" férj/feleség, vagy aki egyedül marad, saját ura az életének, és talán egyszer megerősödik annyira, hogy a normális férfiak/nők is észreveszik.
2015. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Félénk lányként is nagyon nehéz... Ahogy írták is páran, a fiúk mindig a beszédes, közvetlen, poénkodós, belevaló csajokat veszik észre.


Olyan lányt keress, aki határozott, és mer kezdeményezni nálad. :)

2015. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!