Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kérjek egy 55éves férfitól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjek egy 55éves férfitól,hogy ne legyek rámenős,de értse a célzást?

Figyelt kérdés
27/L vagyok régóta ismerjük egymást és "cicázunk" a másikkal...legutóbb azt mondta kérhetek valamit tőle... De a korkülönbség miatt nem merek rámenős lenni,de folyamatosan "dobáljuk" egymásnak fel a labdát! Jobban szeretem haa férfi kezdeményez,de hajt a kíváncsiság

2020. okt. 16. 10:53
1 2 3
 11/30 fegya ***** válasza:
100%

Hát akkor hajrá!

Nekem sok ilyen volt amit kihagytunk!

Azóta bánom!

2020. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

"azzal az indokkal visszautasitott,hogy tisztel engem es nem akar ramenos lenni" Ha nem akarna szexet, akkor csak tisztelne. Ha nem akar rámenős lenni, akkor akar,csak tart a szexnek a kapcsolatotokra való hatásától.

"Azota azt mondta lehet hogy nem jol dontott" Vagyis szexet akar, és nyilvánosan kimondja!

"es teljesiti egy kivamsagom!" Azaz "Hívjál már babám, mert megb@sználak, de félek."

Nincs mese, vagy nagyon durván jeleket adsz - és ha arra sem reagál, akkor puhapocsként leírod szexuális partnerség tekintetében - vagy rámászol. Megteheted, mert ma már egynejogúság van. Lehet, hogy csak ez a kis mentális löket kellene neki, hogy "korosabb, de potens csődör" üzemmódba lépjen.

2020. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ő lehet pont a kora miatt nem akar letámadni, egy kicsit tisztel téged.

Nem akarja hogy esetleg rosszul süljön el a tolakodása.

De ha te érthetően elmondod neki hogy mit akarsz és mit nem, meg fogja érteni és még örülni is fog neki.

AZ nem rámenősség ha elbeszélgetsz vele és esetleg azt mondanád neki hogy egy kávát vagy valami kis italt megihatnátok kettesbe valahol, ne csak a munkahelyen mert te nyugodtan szeretsz beszélgetni.

Hidd el érteni fogja, ha meg nem akkor azt is megtudtad legalább.

2020. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan ez a helyzet csak fordítottan. 38 éves férfi vagyok és egy 45 éves nő csak dobálgatja nekem a labdát, hogy lefeküdhetnénk, de bármikor komolyan mondom neki, hogy benne vagyok és csináljuk mindig leterel.:P
2020. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#14: Akkor vagy nagyon rámenősen (de az erőszakon még jóval innen) kell lépni, hogy merjen engedni vagy elfusson. Vagy - főleg, ha ezután is dobálgatja - negligálni kell vagy rápirítani, hogy ne erőltesse a dolgot a továbbiakban, mert gyáván(?) visszavonult.
2020. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyöntetű, hogy szexelni akar veled, csak fél az elutasítástól.

Ffi.

2020. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Tartós erekciót.
2020. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Van a pasinak kapcsolata, felesege? Lehet azert nem mer lepni. De van aki ettol fuggetlenul apol barati jellegu kapcsolatot nokkel, de ebbol sose lep ki mert fel belemenni szexkapcsolatba. Pedig kivanni valoszinuleg kivan teged o is.
2020. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%

#17,

nono, azért egy 55 éves férfit ne írj már le!

2020. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérd, hogy megint kötözze be a lábadat, csak most kicsit máshogy, mint legutóbb...

😎

2020. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!