Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kérjek egy 55éves férfitól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjek egy 55éves férfitól,hogy ne legyek rámenős,de értse a célzást?

Figyelt kérdés
27/L vagyok régóta ismerjük egymást és "cicázunk" a másikkal...legutóbb azt mondta kérhetek valamit tőle... De a korkülönbség miatt nem merek rámenős lenni,de folyamatosan "dobáljuk" egymásnak fel a labdát! Jobban szeretem haa férfi kezdeményez,de hajt a kíváncsiság

2020. okt. 16. 10:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Egy új autót.
2020. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Izgalmasan hangzik. De szerintem írj több részletet, hogy mi a sztori köztetek, mert a kérésednek gondolom ahhoz lehetne kapcsolódnia.
2020. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#2: +1. Nem tudni, hogy a kapcsolat üzleti vagy érzelmi vagy testi. Ékszerrel kezdeném, de lehet nagyobbra gondol. Lehet, hogy csak azt szeretné, ha szexet szeretnél. Túl sok a kérdőjel.
2020. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Kérd azt hogy nàlad igyatok meg egy kàvét és nézzetek meg egy filmet.

Tudni fogja hogy alaposan meg kell raknia téged.

2020. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
A férfi kezdeményezett, most nálad a labda. Csak nem vagy elég érett a feladathoz.
2020. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 fegya ***** válasza:
89%

Adj neki te labdát!

Valószínűleg attól fél ha kezdeményez,elutasítod!

sok nő csak játszadozik aztán ha a pasi ráidul:"mit képzelsz?" jön!

50-es pasi vagyok sokszor jártam így!

2020. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ismerősök vagyunk több éve,tiszteljük egymást,nem üzleti,baráti a viszonyunk. Próbálkozott párszor szavakkal,de nemtudtam mit is akarok tőle,de hajt a kíváncsiság: csók,esetleg szex...semmi érzelem. Multkor kettesbe voltunk,bekötözte a lábam és azzal az indokkal visszautasitott,hogy tisztel engem es nem akar ramenos lenni. Azota azt mondta lehet hogy nem jol dontott es teljesiti egy kivamsagom! Testi dologra gondolok nem ekszer es ilyesmi
2020. okt. 16. 11:12
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdezted... a válasz ugyanaz volt: feldobja a labdát csak le kell csapnod a többi a pasi dolga. Egy 55 éves fószernek csak kellene már tudnia mit csináljon utána neked csak igent kell mondanod.
2020. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon durva kellene csak egy lépéssel tovább. Melyik részen kötötte be a lábadat? Esetleg most mondhatnád azt, hogy meghúzódott a combod és azt kellene megvizsgálnia
2020. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

A munkahelyen van 4-5 huszonèves aki àllandóan provokál, pedig 50 körül vagyok. Gondolod hogy ràjuk mernék mozdulni? Lehet higy csak kacérkodnak.

Volt egy aki konkrétan ràmírt és kezdemènyezett, vele fél éves viszonyom volt.

Nagyon kockázatosak ezek a dolgok.


Ha szexet akarsz a pasival akkor mond meg nyilatan, ha nem akkor azt is.

2020. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!