Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A dögös lányok mindig sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dögös lányok mindig sok spermát kapnak minden szexnél? Bővebben kifejtem lent! Megéri elolvasni! ;)

Figyelt kérdés

Az jutott eszembe hogy lehet azok a lanyok akik nagyon szexi kulsovel, belsovel rendelkeznek szinte minden alkalommal usznak a cuccban mert izgato a megjelenesuk es veluk a szex! Tapasztalatbol mondom hogy csinos partnerrel a sperma mennyisege is joval tobbszoros! De legtobbszor ezt a csinos noi partnereim nem ereztek kulonbsegnek mivel folyamatosan ezt a mennyiseget erzi, latja magan, magaban! :)


Akkor gondolkodtam el a dolgon! Basszus! Ha ez a lany ennyi cuccra is azt mondja, hogy normalis megszokott adag, akkor ez a lany ehhez a mennyiseghez van hozzaszokva!

Ergo a szexi csinos lanyok sokkal tobb spermat kapnak aktusonkent! Szoval ezek a lanyok nem is ismerik a kis vagy atlagos mennyiseget!

Nem egy nonel tapasztaltam!

Ezt szeretnem bebizonyitani! Szoval szep lanyok valaszt kerek! Ki az aki koztetek eleteben minden szex utan rendesen meg lett pakolva!

Es valahol tisztaban van azzal, hogy ez azert van mert valami extrem adottsaga van!

Oszinte valaszokat varok toletek lanyok! Batran irjatok le a velemenyeteket ezzel kapcsolatban es fesztelenul fejtsetek ki barmilyen tapasztalatotokat!

En oszinten hiszek az igazan gyonyoru csinos lanyokban! Szerintem ti vagytok az igazi tokeletes szeretok az eletben!



2020. okt. 16. 11:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén.Szerintem ez hülyeség és borzasztó felszínes vagy.

De gondolom most,hogy ellent mondtam neked jön az,hogy csúnya vagyok vagy férfi.:D

2020. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte véleményt szeretnél. Itt van egy: halálosan leszarom, hogy mennyi sperma jön ki az adott hapsiból. Semmit nem tesz hozzá a szex élvezetéhez
2020. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos külsejű nő vagyok, de az a tapasztalatom, hogy a sperma mennyisége nem ettől függ. Van, hogy kevesebb, van, hogy baromi sok jön a partnerből, de ennek sok oka lehet. Nyilván közrejátszhat, az erőteljesebb felizgulás is, de gyakoribb szex esetén, vagy többedszerre már közel sem jön annyi. S akkor sem, ha előtte mondjuk marok marcsázott, hogy majd tovább bírja a szexet. Nem olyan régen pont beszélgettünk a mennyiségi kérdésről a partneremmel, néha ő is meglepődik saját magán, hogy mennyi jön belőle, máskor meg jóval kevesebb.
2020. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Jah, őszintén értjük mit szeretnél - történetekre kicsapni, esetleg képet kérni róla.

Az ejakulátum mennyisége nem attól függ hogy mennyire csinos a partnered, de ettől még kellemes recskázást 😃

2020. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig sokat kapok
2020. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi számít kevésnek, átlagosnak, vagy soknak. Úgyhogy passzolnám.
2020. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

baromság.

attól (is ) függ, hogy előtte a férfi mikor szexelt, vagy épp rántott rá utoljára

ha sok a nyegó 2-3 nap ha kevés akkor bizony pár óra :D

2020. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként írom, új partnereknél, főleg akik a férfiak vizuális fantaziajat jobban felkeltik (ertsd magazinok altal mutogatott arccal és alkattal rendelkező lányok) simán elképzelhető, hogy több sperma jön (nyilván az előttem szólók dolgait figyelembe véve-ha kétszer rárántasz, hogy nehogy gyorsan elsulj egy uj lannyal, tuti nem jon sok). Alapveto dolog, mint az, hogy allandoan szexelni akarsz egy uj partnerrel, mert az beinditja a dopamin termelest. a patkanyoknal is mukodik.
2020. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
En voltam egyszer egy lannyal aki nagyon tetszett. Vegre lefekudtunk es mivel nem szedett gyogyszert ki kellett szalnim belole. Szo szerint kette vagtam a testet olyan csikot huztam ra, meg a fejen is atlottem annyi jott belolem.
2020. okt. 16. 14:01
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
igen
2020. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!