Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti azt mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti azt mennyire igénylitek egy komoly kapcsolatban, hogy a nő az ágyban szubmisszív legyen?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 04:28
A kérdező szavazást indított:
Nagyon. Domináns vagyok, csak a szubmisszív nők passzolnak hozzám.
Néha legyen az, a változatosság kedvéért.
Jó, ha olykor szub, de ha ő nem élvezi ezt a szerepet, akkor nem kell vállalnia, anélkül is lehet jó a szex.
Nem vágyom arra, hogy szub legyen a nő bármikor is.
50 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Dominánsként értelemszerűen az első opció :) önmagában viszont egy komoly kapcsolathoz ez még kevés (bár a jó szex az elengedhetetlen), egyéb "tényezők" sem mellékesek (mennyire tudunk kijönni).
2020. okt. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol, hogy ennyi elég egy kapcsolathoz.
2020. okt. 17. 04:46
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Igen, fontos.
2020. okt. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

engem a BDSM izgat DS ága izgat, korábbi kapcsolataim, mind komoly, mind BDSM kapcsolataim által megtapasztalt dolgok alapján én úgy látom, hogy komolyat csak úgy tudok elképzelni, hogy "lazább" kapcsolatnak, BDSM-nek indul "csak" és abból lehet komolyabb

de engem nem csak az ágyban izgat, szóval én teljes egészében kell megkapjam a partnert! egy odaadó engedelmes szolga akit ezért lehet imádni!

2020. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Csak olyan értelemben, hogy én irányítsak, azaz én diktálom a tempót, a pózokat, stb. A BDSM és hasonló dolgokat nem szeretem, nem is tudnám csinálni egy nővel. De a domináns nőktől is óvakodok.
2020. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is domináns jellem vagyok, de néha szeretem átadni a nőnek az irányítást, hogy élje meg amit szeretne, úgy csinálja ahogy akarja. Sokan persze ezzel nem nagyon tudnak mit kezdeni.
2020. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a BDSM komolyabb dolgait nem gyakorlom,mármint nem várom el az életben hogy szolga legyen egy Nö meg ilyesmi,de az ágyban ,szexben,túlnyomorészt azt szeretem ha egy igazi perverz kur..va,és más szerint már nagyon megalázó dolgokat müvelhetek vele,egymással,a folytogatós,durva torokdugás,arcon köpés,kötözés,análszex,DP,stb stb..dolgokon keresztül..De az élet más terén szeretem ha tartása van egy Nönek,és nem egy rongyként viselkedik akit az utcán pórázon lehet térden állva sétáltatni..

39/F

2020. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem várom el egy nőtől, hogy szubmissziv legyen az ágyban. Én switch vagyok, mindkét szerepbem jól érzem magam. Annak örülnék ha a párom is ilyen lenne.
2020. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A nem reprezentatív statisztika szerint a férfiaknak csupán a 61,1%-a dobna ki, mint macskát kakilni, amiért nem vagyok (soha) szub, és 91,7%-uk szemében volna pozitívum, ha mégiscsak az lennék. Eddig egész mókásan áll a szénám. :D
2020. okt. 18. 15:10
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Én nő vagyok a dominás pasikra szavazok mert: Erősebb, fontosabb vagy jobban észrevehető, mint más emberek vagy dolgok; uralkodó, túlnyomó, túlsúlyban lévő, domináló. Más embereket vagy dolgokat kontrolláló vagy kontrollálni próbáló; uralkodó.

Míg a szubmisszív nők behódoló viselkedés, alárendelt partner (szexológia). Az ágyban mindent szabad amit mind a két fél szeretne.

2020. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!