Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szubmissziv férfiből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szubmissziv férfiből lehet valaha normális ember?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de gyermekkoromtól kezdve az izgatott fel, ha megaláznak, ha megalázó helyzetben, szerepben vagyok. Ha kevesebbnek érezhetem magam. A normális szexuális aktus nem igazán vonzott, unalmasnak találom. Nem akartam soha, hogy engem orálisan kielégítsenek és olyan érzésem se volt, hogy "de megdugnék" valakit.


Ellenben ami izgató számomra, ha rámülnek, fojtogatnak, lenéznek, irányítanak, ha kinyalhatok egy nőt, ha lepisilnek, ha kinevetnek, ha megkötöznek.


Legutóbb csókolóztam egy nagyon aranyos és gyönyörű lánnyal és azt szerette volna, hogy szexeljünk. Nekem viszont merevedésem se volt igazán, mert ez a lány felnézett rám és tisztelt, részben szerintem azért mert én idősebb voltam nála. És nem szexeltem vele, hanem bizonytalan voltam és vártam, hogy hogyan tudnék kilépni ebből a helyzetből.


Ő meg is jegyezte, hogy szerinte én jobban félek, mint ő. Egy normális embernek élete legszebb percei lettek volna. Nekem kellemetlen volt.


Nővel soha nem szexeltem, kapcsolatban soha nem voltam. Viszont egyszer megvalósítottam az álmomat, hogy egy lány a való életben fizikailag és mentálisan is alaposan megalázott. Gondos tervezés útján én irányítottam úgy a szálakat, hogy ez megtörténjen, de ezt ő persze nem tudta. Ekkor még tizenéves voltam és a lány is. Már 10 éve, hogy megalázott és ez életem legizgatóbb, legszenvedélyesebb emléke, amely okán még azóta is rendszeresen, erőteljes merevedéseim vannak. És azóta sokszor álmodok ezzel.


Amikor dominához mentem és megkértem, hogy alázzon meg (úgy ahogy régen az a lány tette), az már messze nem volt számomra annyira izgató, hiszen én kértem meg rá, azaz feltételeztem, hogy a domina tudja, hogy én nekem ez a vágyam. De a lány, aki a való életben alázott meg, ő végig abban a tudatban volt, hogy én utálom azt a helyzetet és szenvedek. Közben őszintén nézett le rám és nevetett ki. Ezért az a tapasztalat semmi máshoz nem fogható és felbecsülhetetlen értékű.


Azóta is, egyszer se sikerült normálisan felizgulnom, ha egyenrangú partnerként tekint rám valaki (ha pedig felnéz rám, akkor végképp nem).


A beteges szexuális vágyaim kielégíthetőek, de szerintem már sok pénzre van szükségem és ez jóval bonyolultabb annál, minthogy elmegyek egy dominához és megmondom neki, hogy mit csináljon.


Fogadjam el, hogy soha nem lesz normális kapcsolatom és gyerekem, szerezzek sok pénzt és bonyolult szervezések útján éljem ki a szexuális vágyaimat? Vagy lehet ezen még segíteni szakemberrel?


Most örülnék, ha nem lennének trollok, vagy rosszindulatú 'beüvöltések', mivel ez számomra igen fontos téma. Köszönöm szépen a megértést és a válaszokat!



2020. júl. 5. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nálad a túlzás kategória. Nem lenne ártalmas kezdeno vele vmit. Egy nálunk jobban hozzáértővel megbeszélni a dolgokat!
2020. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem szub vagy, hanem beteg. Èn szubkènt is tudom élvezni a normàl aktust.

Szerintem menj pszichològushoz.

L

2020. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Meg tudlak érteni, bennem is tengenek a szub vágyak, de a domina nem megoldás, mert valószínű csak szerepet játszik és drága dolog, és egy kiegyensúlyozott élethez nagyon kevés ideig vagy vele, hogy pozitív hatása lehessen.

A pszichológus szerintem szintén nem jó ötlet, egy idegennek beszélni hónapokig vagy évekig, aki csak a pénzedért hallgat meg és nagyon esélyes, hogy nem oldja meg a dolgaid. Egy olyan nőt kéne találni, aki hozzád illik, de ez marha nehéz.

2020. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: Sokkal jobban vagyok szub, mint amennyire el tudod képzelni. Lehet, hogy beteg vagyok, de attól még szub is.


Emellett Te nőként tudod élvezni szubként a szexet. De egy férfi hogy legyen szubmisszív az ágyban, ha tudtommal az női szerep?

2020. júl. 5. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen női szerep. Le lehet fogni a pasit, lehet a nő felül, stb.

Persze több szub csaj és dom pasi van, mint fordítva. De ez genetika.

2020. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javasolnám hogy beszélj szakemberrel. Ha lehet, akkor konkrét szexuálpszichológussal. És nem azért mert hogy te beteg vagy és szégyelld magad, hanem mert így valószínűtlen hogy boldog kapcsolatot tudsz kialakítani egy lánnyal.


Nem tartom járható útnak azt, hogy úgy "igazgasd a szálakat" lányokkal, hogy megalázzanak mivel ha belegondol az ember akkor ez nem szép dolog. Nem értem hogy hogyan tudnád kiprovokálni az ilyesmit az adott lánytól anélkül, hogy ne viselkednél vele tiszteletlenül.

2020. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szexuálpszichológia - Magyar Elektronikus Könyvtár

mek.oszk.hu › ...

PDF

Az ember nemiségének szélesebb körű értelmezése jelentősen módosította az ... Elsősorban a normális szexuális viselkedés érdekelte; esetleírások, ... Az egyik szerző (M.E. Spiro) kétségesnek tartja, hogy valaha is sikerülhet a kétgenerációs ... egy rég meghalt férfinek is lehet gyermeke), de akár egy spermium nélküli ..

2020. júl. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!