Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha feláll a farkam egy formás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feláll a farkam egy formás férfi fenékre, farokra, akkor?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, eddig csak nőkkel feküdtem le. Goldengaten szoktam nézni meztelen férfiakat is. Akiknek szép, formás farkuk van jó seggel, olyan hatással vannak rám, hogy áll a farkam, muszáj néha ki is vernem rájuk. Van egy 18 centis dildóm is, amibe heti 1x tövig ülök és Isteni érzés. Kíváncsi vagyok, milyen a szex egy férfival, de személyesen még egyet sem tudtam kívánni, csak netes oldalakon, ld. amatőr házi videók, de ott is azt képzelem el néha, hogy milyen jó annak a nőnek, hogy a férfi alatt van. Őszintén, kipróbálnám, hogy milyen egy igazi farok a seggemben, kőkeményen. Hm?
2020. okt. 17. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "hetero vagyok" állítást át kellene gondolni.
2020. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony biszex vagy.N
2020. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálad a helyzet egyre jobban melegszik!
2020. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
biszex vagy
2020. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!