Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan nő, aki nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nő, aki nem szeret alárendelődni az ágyban, kevesebb eséllyel talál tartós párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tehát az irányított szop(at)ás, szájbadugás, arcra élvezés, fojtogatás, mocskos beszéd (pl. ha ler!bancozzák menet közben), anális szex, "falhoz nyomlak/lefoglak és állatiasan szétkeféllek" típusú vaginális közösülés és társai nem igazán játszanak nála.

2020. okt. 18. 00:31
A kérdező szavazást indított:
Férfiként nem szeretnék ilyen nőt magam mellé. Nekem fontos, hogy alapvetően szubmisszív beállítottságú legyen a másik.
Férfiként el tudnék fogadni egy ilyen nőt.
Nőként úgy gondolom, hogy egy ilyen nő hátránnyal indul a "társkeresési piacon".
Nőként nem gondolom, hogy egy ilyen nő hátránnyal indulna a "társkeresési piacon".
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem, de nagyobb eséllyel megcsalja a pasi és még igazolva is érzi magát, mert a nő nem adott meg mindent, ezért a pasi "kénytelen volt" félredugni.
2020. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ezért kevesebb esélyed.

Én pl szeretem a sub nőket, de volt csajom, aki nem ilyen beállítottságú volt, és ugyanúgy szerettem a szexet vele.

Mert ő pl máshogy volt jó.

F

2020. okt. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Van esélye persze, csak nem tudom elképzelni. Mik a konkrétumok?

Pl. nem én dugom szájba, hanem ő mondja, hogy most toljad a számba de erősengyorsan!? :D

2020. okt. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyan pasik akik épp azt szeretik ha iranyitjak öket.
2020. okt. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3

Pl. nem te dugod szájba, hanem ellazulsz és hagyod, hogy kényeztessen. Ezen mit nem tudsz elképzelni?

2020. okt. 18. 01:25
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Simán találhat egy nő így is komoly kapcsolatra férfit.

Mondom ezt úgy, hogy nekem ezek a dolgok pont bejönnek és alapnak számítanak. Haveri dumáláskor persze, szóba jönnek ilyenek és meglepő, hogy ez mennyi férfinak sok már.

2020. okt. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék szubmisszív nőt magam mellé. Az egyenrangúságot szeretem, a feleségem is ilyen. Nagyon boldogok vagyunk. 41F
2020. okt. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket imádom! 😬
2020. okt. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Azért a normális férfiak nem akarnak torkon dugni egy nőt sem. Ha csak ilyet találtál akkor ott veled van a gond.

Viszont azt nem szeretném ha soha nem lehetne heves és intenzív szex.

2020. okt. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

#9: 2020-ban még mindig nem nőttünk ki abból, hogy nem csak az normális, amit épp mi csinálunk az ágyban?

Attól, hogy valaki szereti a durvább szexet, még lehet ám normális.

2020. okt. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!