Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ronda lehetek ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lehetek ha nem tudok barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy lányt nyaltam ki, de őt sem élőben ismertem meg hanem neten, élőben nem lettem volna rá képes. Punciba még sosem volt a farkam.

Vannak olyan lányok akik mit nem adnának hogy egyes fiúk lefeküdjenek vele. Nálam ilyen nem lesz sosem. Bár nem is bánom, nekem elég lenne egy lány aki tényleg vonzódna hozzám.


2020. okt. 18. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül.
2020. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Inkább buta.
2020. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs önbizalmad és bátorságod, ez az egyetlen vagyis kettetlen oka az egésznek. Tudom nehéz de egyszer élünk próbálj meg odamenni a lányokhoz de inkább csak bulikban vagy suliban ne az utcán.
2020. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem, de leírtad az okát: önbizalomhiány és nem kezdeményezel. A sültgalamb nem jön magától. Ha a "netről" 1x már sikerült, akkor sikerülhet többször is. A netes ismerkedés sem úgy működik hogy a neten hódítod meg a kiszemelteted mert utána élőben kell prezentálnod, eladnod saját magad.
2020. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Küld képet aztán megmondom hogy ronda vagy-e!
2020. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak csóró vagy. Amúgy nem értem...ha kinyaltad akkor utána hogyhogy nem raktad be neki? Nem engedte? Ujjazás volt legalább?
2020. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak szimplán lúzer
2020. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És milyen puncit nyaltál? Ő se volt atomszépség? Mert ha egy átlagos lány volt akkor nem kerülnek téged.
2020. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!