Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Életképtelen egy olyan fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképtelen egy olyan fiú aki 20 éves koráig sem tudott együtt lenni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Járok pszichológushoz ő azt mondta hogy egészséges férfinak könnyen megy az ismerkedés, udvarlás. Nagyon szégyenlem magam, de nekem ez lehetetlen küldetésnek tűnik. Tudom hogy a többség ebben a korban már rég túl van az elsőn és rendszeresen csinálja. Nekem sajnos ez eddig kimaradt.
2020. okt. 18. 18:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, nem az. Az életnek a párkeresés csak egy nagyon kis része, a lényeg a munkán, az emberi kapcsolatokon, a családon van inkább.
2020. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Legyünk őszinték, nem belőled lesz nagy sikeres manager, miniszter, elnök, stb. A nagyon sikeres emberek általában az élet minden területén rámenősek, sikeresek, a csajozásban is.
2020. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
12. Schmitt Pali elnök bácsi is milyen sikeres volt a csajozásban! Aztán kiderült, hogy egy plagizáló-hazudozó balfasz, aki nem tud helyesen írni.
2020. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13

Ezek a legprofibbak. Akik úgy jutnak el valahova, hogy nem is kompetensek, de olyan jól mozgatják a szálakat, hogy bármit elérnek.

2020. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyzeted nem jelenti az életképtelenséged, de növelni kellene az önbizalmadat. Döntsd el magadban, hogy képes vagy (képes leszel) lányokhoz közelíteni. Menj a barátaiddal együtt csajozni és figyeld, hogyan csinálják ők.
2020. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azok, de azért minden nap van legalább 1 itt is hasonló kérdéssel, de inakbb több. :D
2020. okt. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonymousreview60 ***** válasza:
50%
#15:+1
2020. okt. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

Hát, nem tudom. Eddig nem volt lehetőségem elveszteni, mert nem igazán tetszettem senkinek. Nagyon talán a volt padtársammal lehetett volna erre esélyem, de az a csaj is szerintem csak azért tette nekem a szépet, mert nekem mentek a reál tárgyak. Egyébként nagyon különbözőek voltunk, vagyunk. Ő örökmozgó, extrovertált, én meg egy otthonülős, mamlasz srác.


Próbálkoztam ismerkedni online társkeresőkön is, ott sem jött össze semmi. Bár, megalapozott gyanúm van arra, hogy shadowbant kaptam Tinderen. Éppen ezért letöröltem, és márciusban adok még neki egy utolsó utáni esélyt.


Pszichológushoz én is járok már jó ideje, S bár továbbra is magányos maradtam, mégis jobban érzem magam a bőrömben. Enyhült a depresszióm is, ha lehet így mondani. Közvetett következménye ennek, hogy 23 kg-ot fogytam.

De még így is kevés vagyok. Nem tudom, hogy mennyi önfejlesztés kéne még nekem.


20F

2021. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!