Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szoktatok fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok fantáziálni a férfiak péniszméretéről? Pl ha szimpatikus nektek valaki akkor ez az első gondolatotok velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát jó nagy lehet-e neki stb..
2020. okt. 18. 23:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A kétkezes az nagy?9-9és félszer rá tudom rakni a szeméremcsomtotól a pont 2cm széles hüvelykujjamat.Egy finomkezű nő ha kétkézzel rámarkolt kilógott még pár centi meg+4centis makkom is.Éljen a mélyebb punci.

Azt vettem észre amelyik nő könnyebben élvez hüvelyre ott van ennek jelentősége.Például hogy tudd feszíteni a méhszáj utáni részt.Csak bírd ki elélvezés nélkül addig.

2020. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem az első, de én szoktam. Nem abban reménykedve, hogy jó nagy legyen, csak hogy ugyan mekkora. Hogy milyen lehet vele a szex, ahhoz hozzá tartozik ez is.
2020. okt. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Konkretan nem fantazialok, mert csak nagy merettel vagyok hajlando barmit is kezdeni.

Ez minimum 18/5-ot jelent.

Sajnalom, de nekem az alatt szoba sem johet. Volt szerencsem mikropeniszhez, kicsihez es atlagoshoz is. Az atlagossal akkor tudnek kibekulni, ha amugy extra ugyes es nagy a szerelem, de a kicsikkel 14cm alatt nem tudok mit kezdeni.

2020. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Először az arcát nézem, aztán a fogait, és a körmét, ez mindent elárul egy pasiról, igényességre utal ha tiszta, ápolt, a többi már nem érdekel hogy mekkora!!!
2020. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
utolsó, ez jó, igaz lehet
2020. dec. 16. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!