Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első randin elmondanád hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin elmondanád hogy szűz vagy/ hány partneted volt?

Figyelt kérdés
Nagyon kötetlen a randi, tabuk nélkül és ez a téma is szóba jön. Lányként elmondanád hogy szűz vagy, vagy hazudnál hogy ne emaitt akarjon megfektetni?
2020. okt. 18. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha szóba jönne, elmondanám. Miért kamuzzak? Azért, hogy amikor esetleg arra kerül a sor, én kerüljek kellemetlen helyzetbe?
2020. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
1- es,irnal uzit?
2020. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Csak ha szóba jön. Hazudni biztos nem hazudnék, de nyilván ha egy pasi egyből erre megy rá, az gyanús lenne és antipatikus
2020. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha szóba kerül miért ne mondanád el?
2020. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha szűz vagy akkor ne mondd azt hogy már voltál 4 férfival.

Ne hazudj!!

Én nekem ha egy csaj szűz, az előny.

Tehát az nem szégyen!! Sőt..

Szóval ne hazudj, és mondd meg hogy szűz vagy!!!

Nem gáz! ;)

Emiatt ne érezd magad rosszul! :D

Mondd meg ha szóba kerül! :D

2020. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor módosítom a kérdést. Hazudni sosem hazudnék ilyenről. De átugorható a kérdés, hogy erről most még ne beszéljünk.
2020. okt. 18. 12:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár ffi akár nő vagy, ne hazudj! Úgyis észreveszik, meg ne hazugsággal kezdj már egy kapcsolatot. Legyél őszinte ha megkérdezik, de ne ez legyen a legfontosabb téma.
2020. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem első randin ez a téma még korai lenne. Alig ismerjük egymást néhány perce, de már az a téma hogy szűz vagyok e még. Kicsit gyanús lenne.
2020. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából az exek kapcsán jött fel. Ott nem volt gyanús, szimpla érdeklődés, de azóta üzenetben voltak szexuális jellegű utalásai.
2020. okt. 18. 13:45
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nyugi!

Most mi a bajod? Szégyenled hogy szűz vagy? Ne szégyelld mert nem kell!!

És csak szimplán rákérdezett.. Ennyi.. Túlreagálod, inkább első randin beszélgess vele sokat, és figyeld a reakciőit, ne pedig azon járjon az eszed hogy mennyire akar téged megdugni!!

Addig is sok sikert!

2020. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!