Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem lehet mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem lehet mar normalis srackent beszelgetni itt egy ertelmes es igazi lannyal?

Figyelt kérdés
Minden olyan valasz vagy kerdes ami izgatonak tunik gyk n mind egy fiut takar igazabol, es kb alig tudtam itt meg normalis lannyal temazni egyet, tiis eszrevettetek?
2020. okt. 20. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert nem szoktam ráírni bárkire, aki kis eséllyel is nő nemű..
2020. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
nem is ez az oldal célja
2020. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
én tudtam jókat beszélgetni normális lányokkal, volt akivel nem csak itt, hanem áttértünk máshova, sőt volt akivel találkoztunk is
2020. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es, ertem de sok embert lattam panaszkodni hogy mindenki kb egy kanos kisfiu itt
2020. okt. 20. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Annyiból igazad van, hog régebben jókat lehetett beszélgetni privátban többekkel. Egy ideje ez már nincs így.
2020. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Lehet...de csak tényleg feltételes módban, hogy ha ismerkedni akarsz, akkor azt ismerkedés céljából létrehozott felületen kéne? Nem?
2020. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha szexpartnert keresel, írj ki hirdetést az ismerkedés kategóriába, ne ismeretlenekre írj rá, csak azért, mert nőnek sejted őket.
2020. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es, haat nemtudom szerinted jo otlet? Vagy valaki irna ra?
2020. okt. 20. 14:37
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
#14.37 Valószínűleg nem fog jelentkezni senki. De ha random ráírsz egy nőre csak azért, mert az egyik válaszban leírta, hogy lenyeli, attól még nem fog veled lefeküdni. Előtted 25-en ráírtak már, és még 25-en fognak. Teljesen felesleges. Meg aztán lehet, hogy nem is nő, csak egy férfi szórakozik. Néha én is szoktam, de már nem-igen, mert unom törölgetni a hülyegyerekek privátjait.
2020. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ barátom hogy kezded a mondandódat... ha azt tűnik ki csak esti recskáházoshoz akarsz chatizélni, képcserézni meg igazából nem beszélgetni hanem baszélgetni szeretnél akkor nem lehet. Ja és az "L" meg magukat nőnek kiadók 80-90%-a troll vagy meleg.
2020. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!