Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az igazi férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi férfiak? Miért nem lehet beszélgetni a teremtés koronáival manapság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy érdekes dolgot vettem észre, nem tudom, ti hogyan vagytok vele. Férfiakhoz, nőkhöz egyaránt szól a kérdésem.

Azt vettem észre, hogy több szempont alapján, de szétbonthatóak a férfiak.

Számomra elsődleges szempont, hogy el tudjam tölteni az időt a partneremmel, ami azt hiszem, a beszélgetéssel kezdődik.

Szóval, a férfiak felével egyszerűen nem lehet három tőmondatnál tovább beszélgetni. Sem társkeresőn, sem személyesen. Egyszerűen akár jól néznek ki, akár nem, értelmileg alacsony szinten vannak.

Az a kevés férfi, akivel egy kommunikációs szinten vagyok, szinte biztos, hogy nem tud megfogni.


Létezik olyan férfi, aki értelmes, lehet vele beszélgetni, szórakozni, akire lehet társként tekinteni, ezek mellett mégsem egy nyámnyila anyámasszony-katonája, aki ráadásul csúnya is?


Csinos, fiatal lányként bármerre járok, faragatlan, primitív férfiakat látok.


Hol vannak az értelmes, valamire való, komoly kapcsolatot kereső srácok?


2017. szept. 3. 21:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%
Valaki téged is el fog viselni és meg fog dugni, ne aggódj... :)
2017. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%
Abszolút adom a kérdező álláspontját:D 18/L
2017. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nőkre is igaz. Sajnos manapság már nem divat értelmesnek lenni.


Mindenesetre neked is azt tudom tanácsolni, amit a többieknek. Próbálkozz, ismerkedj tovább, ne add fel. Előbb vagy utóbb, de rád talál a szerelem. :)


21/L

2017. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom igazi férfi. Neten ismertem meg. 4 és fél éve boldogok vagyunk együtt.


Lehet, hogy sok pasival azért nem lehet beszélgetni, mert nincs érdeklődési körük, nincs megfelelő szókincsük kifejezni magukat. Mert hát a telefonnyomkodástól nem fog növekedni a szókincsük.


Járj olyan helyekre, csoportokba, ahol a hobbijaidnak megfelelő személyekkel tudsz találkozni.

2017. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%
Bunkó, nőgyűlülő szövegként most mondhatnám azt, hogy ott ahol az igazi nők és amilyen a kínálat olyan a kereslet.
2017. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
43%
Haaaaaaj. Miért kell rangsorolni a férfiakat? Szerintem ha el kezdenénk beszélgetni totál nem értenél belőle semmit. Vagy mégis? Kitudja. Előbb meg kellene ismerned. De végülis, mikor meglátnál szóba se állnál velem. Ja. És meg tudom védeni magam és a szeretteim. Bocs ha bunkó vagy flegma stílusban írok, csak eléggé ideges vagyok.
2017. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
40%
Igen,léteznek. Bár nagyon ritka.
2017. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
54%

Hát, te hüle vagy Kérdező! Minden férfival lehet beszélgetni,ha akarsz.

Én egy hajléktalannal és úgy el tudtam beszélgetni, hogy ha hallottad volna leesel a székről. Nem is értem, miről hadoválsz...


A másik: minden ember a tükrünk..., és csak azt kaphatod vissza, amit adsz.

Te mit adsz másnak? Adsz tiszteletet, bizalmat? Kétlem.


Még jó ideig keresheted ilyen hozzáállással a teremtés koronáját, akivel "passzolsz" királylány.


Lehet lepontozni, ez a véleményem.

2017. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező tökéletesen egyet értek veled fiatal 22 éves nőként. Szerencsére én találtam magamnak egy "Álom férfit". És teljesen véletlenül a neten ismertem meg.


A barátom egyrészt nagyon jól néz ki, bár nem 190 magas hanem csak 175 cm. De jóképű sármos, izmos, szóval külsőleg nincs vele gond. Belsőleg meg..... maga a megtestesült álom.

Egyrészt igazi felső vezető alkat, olyan helyen is dolgozik de erről nem akarok beszélni itt. Magabiztos, határozott, vezető alkat, karizmatikus megjelenésű. Iszonyatosan intelligens, okos, nagy az értelmi érzelmi intelligenciája. Olyan rendszer átlátása és logikája van hogy hihetetlen. Számára nincs lehetetlen mert mindenre kitalál valami megoldást. Nagyon tájékozott a világ dolgaiban. A vallástól, spiritualitástól kezdve a szakmai dolgokon át, a leghétköznapibb vagy tudományos dolgokig bármihez hozzá tud szólni és úgy hogy nem mondod meg róla hogy nem azzal foglalkozik.

Ezzel szemben a párkapcsolatban nagyon odaadó, gondoskodó, érzelmes, bújós, imád szeretgetni, a szex csodás, és bár itt is ő hordja a nadrágot bármit meg tudunk beszélni és egyenlő felek vagyunk, nincs az hogy kuss a nevem, hanem mindenben van bele szólásom nekem is. A stílusa nagyon férfias, elegáns, egyedi stílusos. Tud főzni nagyon finomakat, takarít, mos, vasal, és nem tudsz neki adni olyan ház körüli barkácsolást amit ne csinálna meg. Nemrég az anyukájának épített csirke ólat, ahol súlyra kinyíló etető van, meg csapóajtós rámpát csinált a kutyájuknak, megszerelte nálam a csapot, a biciklimet ő rakta össze...... szóval, nekem valahogy így néz ki kívül belül az álom férfi.


Sose gondoltam volna hogy valaha találni fogok egy ilyen férfit. És megjegyzem ehhez olyan nőnek is kell lenni aki külsőleg ad magára, és személyiségileg is hasonló értékeket képvisel. Csak így működik.


Abban meg egyet értek hogy iszonyatosan egyszerű a pasik többsége. De tegyük hozzá hogy a nők is :D Nem kivétel női nem sem.


Hogy hol vannak az ilyen srácok...... egyetemen is nagyon nagyon ritka számban mennek az ilyen férfiak, srácok. Úgyhogy nagyon nem tudok segíteni. De talán komolyabb szakokon (mérnök, orvos, jogász) vannak hasonlóak :)

2017. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
52%

Lehet. Az izgalmas, hogy egyaránt negatív meglátásaink vannak a másik nemről.

Próbálkozni kell és látni fogod, kivel tudsz beszélgetni. Sok lesz a kudarc, de nem sokáig tar, hiszen hamar levesed, hogy nem őt keresed.


40/F

2017. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!