Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, maszturbálási szokások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, maszturbálási szokások? Milyen gyakorisággal és módszerekkel csináljátok? Én úgy gondolom kezdem túlzásba vinni... 30/N

Figyelt kérdés
Félek, hogy függő vagyok... ha egyáltalán van ilyen...

2020. okt. 20. 23:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha odáig jutsz, hogy a WC-ben is masztizol, nem törődve a kényelmetlenséggel, a szagokkal, meg a ki-be járkáló emberekkel, akkor tényleg kezdesz függővé válni. Szerintem ilyenkor képzeld el, hogy mennyivel jobb lesz majd este, otthon, az ágyban (főleg ha már kb. 2 napot kibírtál nélküle, az orgazmus is erősebb). Inkább a minőség, mint a mennyiség! :)
2020. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy a határon mozog, hogy ez kihasson az élet egyéb területeire... és igen, tudom hogy gáz, hogy nem bírom ki hazáig, vagy hogy nem bírok várni 2 napot... pont ezért is aggódom.
2020. okt. 21. 00:22
 13/34 anonim ***** válasza:
35%
Ha a barátnőm lennél, napi 3x levarrnálak. Ehhez mit szólsz, Hölgyem?
2020. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
40%
Most komolyan, senkinek nem tűnik fel hogy a kérdező pasi? :D
2020. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
azt, hogy normális kérdést tettem fel, amire normális válaszokat várok
2020. okt. 21. 00:26
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy minden nap csinálod nem függőség csak egészséges a libidód. Ha naponta többször még akkor is. Ha nem tudod megállni hogy hazaérj, illetve szinte minden másról elvonja a gondolataid... na akkor meg nagyon magas. Keress egy pasit akinek hasonló szinten van és a problémád máris megoldódik :)
2020. okt. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
mikor voltál utoljára pasival? Vagy már csak az élvezetek hajtanak jobban? Újjazod vagy körkörösen simogatod?
2020. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy teljesen random nagyon felizgultam az irodaban, ds kimentem a mosfoba lenyugodni. Ahol en dolgozom kb. enni lehet a padlorol, allandoan fertotlenitenek mindent es tisztasag, finom illat van. Egyebkent nem sikerult vegul lenyugodni, nem tudtam elengedni magam.
2020. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel ezelőtt voltam hasonló helyzetben, kellett egy kellemetlen szituáció ahhoz hogy mértéket tudjak tartani, legalább hazáig kibírjam.

Már most kihatással van az életedre csak még nem vetted észre, álmos vagy fáradékony és ingerlékeny. Én mire észrevettem magamon már kb zombi állapotban voltam napközben és mindenről a szex jutott eszembe.

38/N

2020. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudnék még hozzátenni, hogy vagy probáld másba fektetni a fölös energiákat, vagy keress egy pasit.
2020. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!