Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, maszturbálási szokások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, maszturbálási szokások? Milyen gyakorisággal és módszerekkel csináljátok? Én úgy gondolom kezdem túlzásba vinni... 30/N

Figyelt kérdés
Félek, hogy függő vagyok... ha egyáltalán van ilyen...

2020. okt. 20. 23:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy keress egy férfit magadnak, hátha az segít.
2020. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy napi többször is. Van hogy 2 napig semmi. Dildókkal, vibrivel, kézzel, egyébb tárgyakkal, barmivel is. 24L
2020. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyanbhogy függő. Csak van aki jobban szereti. Napi 2-3aljalommal szoktam masztizni. Van par segédeszközöm is hozzá. Van amit vettem, van amit én csináltam. Mindig hordok is magammal valamit. 17L
2020. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Én úgyanezt élem át pasiként, kicsit aggódok,

szerintem a rendszeres szex megoldás lehet egy normális partnerrel,

akkor legalább van mit várni is,

40f

2020. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Van partnerem és szoktam is szexelni, ezért is aggaszt a helyzet.
2020. okt. 21. 09:48
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Lassan egy éve minden nap, vagy majdnem minden nap csinálom.

Ha feszített a tempó, a tanulás, programok, akkor nem mindig, de egy hét után már nagyon kívánom.

Egyedülálló vagyok, nincs partnerem, így ez az én esetemben természetes.

Az esetek legnagyobb százalékában az ujjaimat használom. Nem nyúlok be a hüvelybe, azt ilyen formában nem szeretem, mert nem elég vastag az ujjam, de a csikló kényeztetése jöhet minden mennyiségben. Általában nem elégszem meg egy orgazmussal, 4-6 menetet is le szoktam nyomni, és utána már tényleg csak felfrissült testtel, ellazultan pihegek.

2020. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nah így azért nekem valami nem teljesen világos. Van partnered, szoktatok szexelni, de lefekvés előtt masztizol. Közben ő mit csinál? Nincs otthon ilyenkor? Mármint nekem nem lenne gond, ha a párom masztizna, mikor én is otthon vagyok, de biztos, hogy megkérdezném, hogy beszállhatok-e. :D
2020. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, és nem is mondanám a páromnak.
2020. okt. 21. 14:55
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Így most már azért értem. :) Akkor valójában a szex hiányzik, vagy ha lenne, akkor is inkább masztiznál?
2020. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy szex mellett is magamhoz nyúlnék, pont ezért aggódom, hogy kezd kihatni az életem minden területére ez a fajta függőség.
2020. okt. 21. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!