Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha így gondolod miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így gondolod miért?

Figyelt kérdés

Miért gondolod úgy, hogy a 40-90 perces aktus sokkal jobb, mint a 10-30 perces?


Én régen nagyon sokáig elhúztam, 1.5-2 óra szex is volt előjátékkal. Akikkel beszélgettem erről sokan azt hitték ez milyen jó meg minden. Valójában sok hátránya van, még ha nagyon nedves is a partner, egy idő után kidörzsölődik. Hiába több póz váltás, áttérés más testrésre.


Akik csak fantáziálnak erről miért hiszitek, hogy ez akkora nagy élvezet? Én úgy gondolom, hogy havi szinten 1-2 hosszabb aktus beleférhet, de nem rendszerességgel.



2020. okt. 21. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A szex nem időre megy, hanem élvezet fokára ebben egyetértek. Nem attól jó hogy x óráig reszelsz. Maximum addig kell csinálni amíg mindkét félnek jó (ne dörzsölődjön ki, bírod még szuflával stb.) de minimum addig hogy mindkét fél eljusson a csúcsra, ne maradjon kielégületlen, ne maradjon hiányérzet.

Az "optimális" időtartam meg a két intervallum között van, nincs ajánlott idősáv az egyik párnál ennyi, a másiknál annyi - a lényeg még 1x mondom: mindenkinek jó legyen és az érezze húúúúú ez baromi jó volt.

2020. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

"az eredmény ugyanaz" - ez számomra azt jelzi, hogy csak az orgazmus a jó az egészben:D

A hosszú szex óriási előnye a rövid szexszel szemben, hogy.. több ideig jó:D Gondolom ezt nem kell magyarázni, hogy mi a különbség 20 perc mennyei érzés és másfél óra mennyei érzés között:D

Persze ha unalmas sikálás az egész, akkor nem jobb.

És igen, időigényes, az ágyneműt szanaszét izzadják az emberek tőle, fárasztó is.. a kérdés, hogy kinek mi éri meg jobban. Ha valaki nem bánja ezeket a hátulütőket, akkor csak előnye van az egésznek. Ha zavarják ezek a hátrányok, akkor meg zárja rövidre, mert nem élvezi annyira, hogy elhúzza.


A nedvességnek nem kéne gondnak lennie. Ha a nő elélvez az első fél órában, akkor van kenőanyag a kövi 1-1.5 órára is.. és jó esetben még utána is jön nedv. Ha a nő kiszárad, akkor az (gyakran) azt jelenti, hogy nem élvezi annyira, nem sikerült izgalomoban tartani.

2020. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem órákig szexelni. Volt egy exem, aki mindig ezzel “menőzött”, hogy ő milyen sokáig bírja, de igazából csak nem tudott elmenni, nekem meg a végére már teljesen kidörzsölődött és fájt... Én azt szeretem, ha kölcsönös előjátékkal együtt kb 1 óráig tart az egész. Tehát ebben benne van pl egy masszázs, nyalás, szopás, és utána dugás.
2020. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én birom szerencsére sokáig is akár egy órát is,de nem feltétlen élvezem jobban.

Szeretem a jó kiadós szexet,de mindig úgy próbálom hogy ha már látom,érzem hogy a Nö teljesen kielégült,kész van akkor már nem tartom vissza,és én következek...ha a Nönek elég 10-15perc akkor jövök én,ha kell neki 40 perc akkor kivárom azt...

2020. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!