Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha így gondolod miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így gondolod miért?

Figyelt kérdés

Miért gondolod úgy, hogy a 40-90 perces aktus sokkal jobb, mint a 10-30 perces?


Én régen nagyon sokáig elhúztam, 1.5-2 óra szex is volt előjátékkal. Akikkel beszélgettem erről sokan azt hitték ez milyen jó meg minden. Valójában sok hátránya van, még ha nagyon nedves is a partner, egy idő után kidörzsölődik. Hiába több póz váltás, áttérés más testrésre.


Akik csak fantáziálnak erről miért hiszitek, hogy ez akkora nagy élvezet? Én úgy gondolom, hogy havi szinten 1-2 hosszabb aktus beleférhet, de nem rendszerességgel.



2020. okt. 21. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na most akkor komplett a szex, elő- utó- és mindenjátékkal, a 90 perc, vagy csak maga az aktus?
2020. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak az aktusra gondolok most
2020. okt. 21. 12:57
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem például nem igazán tetszene, ha eltartana 90 percig.

Szerintem 30-60 perc között az ideális. Nem hiszem, hogy sok lány nedves tud maradni másfél-2 órán át.

21L

2020. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Semmivel sem jobb, az eredmény mindkét esetben ugyanaz, ha jól csinálod, nem kell hozzá több óra. Meg amúgy is, kinek van ideje órákon át szexelni? Nekem biztos nincs (derékfájdalomról nem beszélve :D).
2020. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
A spontán repimeneteknek is megvan a varázsa, de hosszabb szex esetén szerintem sokkal kiadósabb, kielégítőbb az élmény.
2020. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

Nincs olyan, hogy nem tud elég nedves maradni.

Minél többször jut el az orgazmus közelébe, annál több nedv termelődik.

Lehet lassan is csinálni, majd a végén egyre gyorsítani, és ez beletelik 40 percbe.

2020. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van pasi aki 1,5 órán keresztül bírja egyhuzamban?
2020. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te így gondolod, mert neked ez a tapasztalatod, neked nem jött be. Más meg máshogy gondolja, mert neki más a tapasztalata, neki az a jó.

A végén még kiderül, hogy különbözünk egymástól... :O Ne akard már ráhúzni a te ízlésedet máséra!:D Ha valaki úgy érzi szereti elhúzni, akkor húzza csak, nincs abban semmi rossz.

2020. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7:

régen lágyabb szex volt, manapság inkább keményen durvábban csinálom


akkori barátnőmmel nekünk elég hosszúak voltak az aktusok, de ez persze több pózban, lágyabban

cserébe kidörzsölődött sokszor (pedig nedves volt) és elég fárasztó is volt az egész

2020. okt. 21. 13:07
 10/14 A kérdező kommentje:

#8:

a kérdésem arra vonatkozik, hogy ki milyen előnyt lát ennyire hosszú menetben

bejött nekem is, akkor a dolog amikor megéltem

csak mára több hátrányát látom, mint előnyét SZÁMOMRA

2020. okt. 21. 13:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!