Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Uraim, milyen érzés nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, milyen érzés nektek a fleshlight a p*nához képest?

Figyelt kérdés

Nem lelkes vásárló vagyok hanem kívancsi nő, érdekel hogy mondjuk ha becsukjátok a szemeteket és csak a farkatok körüli érzésre koncentráltok akkor milyen a kettő egymáshoz képest?

Tudom hogy van a lányoknak hangja meg arca meg más a 2 dolog fiziológiailag de erre most ne terjünk ki.



2020. okt. 22. 18:03
1 2
 11/19 alonelyman ***** válasza:
44%
kérdező miért hazudozol? te nem nő vagy hanem férfi!
2020. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Miért lennék férfi? Mert nem akarok venni egy műanyag husángot? Vagy mert érdekel az ellenkező nem?
2020. okt. 22. 19:55
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a nő jelenléte a fontos. Nem mondom, hogy nem próbálnám ki, de akkor egy nő húzza azt a farkamra, máskülönben nem hiszem, hogy többlet értéket tudna nyújtani a jól betestápolózott markomhoz képest, míg ezzel szemben a nő puszta jelenléte egy többlet érték.
2020. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes érzést ad az biztos. Igazán azt mondom simán tud olyan érzést adni mint egy punci, popsi, vagy szopás. Mivel lehet cserélni a betétet így nagyon sok inger érhető el a férfi farkán és így hatalmas élvezethez lehet jutni. Kicsit vigyázni is kell nehogy rászokjon az ember.nekem van itthon és pillanatok alatt képes vagyok vele az orgazmusra.
2020. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket is javaslom kintről rendelni mert több minden kapható hozzá, jóval olcsóbb mint az itthoni lehúzós boltokban. Nem mellesleg ugyanazt veszed meg itthon mint ami kint is rendelhető.
2020. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam már. Jó érzés, talán intenzívebb is mint a szex, könnyebb vele elmenni mint szex közben, de hiányzik belőle a kiszámíthatatlanság meg úgy az egész izgalom.


23/F

2020. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a fleshlight amit dugni lehet az majdnem olyan jó mint a szex. Nyilván olyan mint a szex sose lesz mert nem egy húsvér emberrel csináljuk hanem egy tárggyal. De ettől függetlenül meglepő milyen jól vissza tudták adni a punci szorítását. Jó érzés amikor tövig behatolok a fleshlightba, hevesen döfködöm utána jól telepumpálom. Összehasonlíthatatlan azzal mitn amikor kiverem, márcsak azért is mert a mozdulat is teljesen a szexre emlékeztető.
2020. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak volt FL, nemrég dobtam ki. Szerintem sokkal erősebben stimulál, mint egy átlagosan feszes nő puncija, én mindig túl hamar elmentem tőle, és úgy kiürített, hogy mindenre gondoltam utána, csak második körre nem. Akik rendszeresen használják és edzenek vele, nem tudom, hány óráig reszelik aztán az igazi sunát míg végre el tudnak élvezni.


Nekem amúgy igazából azért nem

jött be, mert túl sok vele a macera (pláne csaj mellett), amihez sose volt kedvem (kimosás, szárítás, hintőporozás).

2020. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pedig jó a Fleshlight, csaj mellett is. Annyira jó telelőni...
2020. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!