Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Uraim, milyen érzés nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, milyen érzés nektek a fleshlight a p*nához képest?

Figyelt kérdés

Nem lelkes vásárló vagyok hanem kívancsi nő, érdekel hogy mondjuk ha becsukjátok a szemeteket és csak a farkatok körüli érzésre koncentráltok akkor milyen a kettő egymáshoz képest?

Tudom hogy van a lányoknak hangja meg arca meg más a 2 dolog fiziológiailag de erre most ne terjünk ki.



2020. okt. 22. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Még sose próbáltam, de gondolkoztam rajta, hogy beszerezzek egyet
2020. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Jobb. Sokkal erősebb ingert ad, sokkal jobb. Többféle betétű van ezekből, egyszerűen ezek mind élvezetre lettek kitalálva, hogy minél jobban izgassa a hímvesszőt. Ha szigorúan ezeket vesszük sokkal jobb a fleshlight. Elég a síkosító és maximális testi élvezetet ad. Viszont ugye a nő nem csak vaginából áll, hanem amit te is írtál kérdésben, van hangja, arca, teste, szája, szóval egy ember, ezért mondják nővel jobb a szex. Viszont vannak már ilyen szex babák is ( nem a felfújhatósra gondolok, hanem rendesen fémvázas babákra, cyberskin bőrrel, minimális AI-val felszerelve) ezek 500 ezer és 1 millió ft között mozognak, na azok még jobban mint a fleshlightok.
2020. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért ár-érték arányban jobban megéri a fleshlight nem? Mármint a szexrobothoz képest :D tudom hogy egy japán fickó össze is házasodott egyel,de nem tudom... egyrészt sok sci-fit nézek és nem hiszem hogy ezek 25 évig valami súlyos bug nélkül fognak működni, másrész meg 500k durva azért, főleg úgy hogy a fleshlightot ki lehet hozni a jól ismert vileda+gumikesztyű+ pohár kombóval, bár az nem rezeg mint a Katya Kazanova az Archerből. :D
2020. okt. 22. 18:29
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Mihez képest sok az 500k? Egy prosti 1 órára 20k mondjuk Pesten a belvárosban. Ha felszorzód mindennapos szexszel, akkor rájössz nem is olyan sok 500K egy ilyen szex babáért, amivel kisebb beszélgetést is tudsz kezdeményezni, persze angolul és mellette valósághű női testet kapsz. Sőt olyat szállítanak ki neked, amilyet te kérsz, saját magadnak teste tudod szabni és olyan gyártanak neked. Az meg, hogy a fleshlightot kihozod a vileda+gumikesztyű+ pohárral hát az nevetséges már nem azért. Nem tudom próbáltad e már, akár csak ujjadat is bedugni oda, ha valóban nő vagy, de baromira közelében nincs az ilyen házi barkácsolós dolognak. Fleshlight egy top termék szex segédeszközökben. Ez olyan mintha, te zacskós gulyáslevest ennél a kollégiumba (ez a te poharas példád) és az igazi gulyáslevest meg megkóstolnád egy előkelő étteremben (ez a fleshlight), amikor meg otthon kapod a házi gulyás levest meleg otthonban (az valódi nő). Szóval minden csak pénztárcától függ, ki mire mennyi pénzt akar szánni.
2020. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha kiverni egy 1-es, a szex pedig 10-es akkor a fleshlight egy olyan 4-es.
2020. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még, csak hallottam róla, azért kérdezem.

Tudom hogy sokat tudnak a babák és csodálatra méltó a tervezésük de szerintem pár év és lehet majd 500k alatt is venni, a jelen fejlesztésekre pedig szerintem nem tudnak még olyan garanciát nyújtani amiért szerintem mégéri a szolgaltatás a fleshlight bármilyen formájához képest.

De ez csak a személyes véleményem, mindenki azt vesz magának amit szeretne és értem az állaspontodat: bármi jobban megéri mint egy prostituált és 300k Ftos fizetés mellett egy albérletet havi díját csengetve is meg lehet rá spórolni a pénzt egy év alatt.

2020. okt. 22. 19:03
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Vertem már fleshlightba meg dugtam is (szerencsére) na az utóbbi kb. 10x jobb mert tartozik hozzá egy nő is! Próbáld ki vibrivel és tedd fel a kérdést az igazi Férfi a jobb vagy egy műanyag darab?
2020. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a sima mezei műpina? Nekem az nem jött be, van ilyen farokrezgetőm, amibe ugyanúgy beledugod, és rezgeti a farkad. Nagyon ki tud facsarni. Olyan 15 ezer körül volt az ára.
2020. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bevallom, hogy olyan kisigényű és unalmas vagyok hogy nekem nőként nem kell semmilyen segédeszköz, de ez csak én vagyok, a többi nő preferenciája meg nekem nem olyan érdekes. :D
2020. okt. 22. 19:16
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy a sima mezei farokverőre gondoltam, de bármilyen segédeszközről szívesen olvasok beszámolót.
2020. okt. 22. 19:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!