Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik olyan ferfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ferfi aki egymas utan ketszer is eltud elvezni szunet nelkul, vagy ez csak "legenda"?

Figyelt kérdés

Mint no kerdezem,azert mert cheteltem egy fiuval aki azt tudta nekem mondani, hogy o bizony egymas utan tobbszor is el tud elvezni.

Hat enyhen szolva ketelkedtem benne :)


2020. okt. 22. 20:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A páromnak jól megy. Ha az aktus közben már nem bírja tovább, akkor megáll és egy picit belém élvez. Kell pár mp szünet, de nem lankad le és tudja folytatni.

Egyébként hihetetlenül sokáig képes visszatartani.

2020. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

1x sikerült egy együtlét alatt kétszer elmennem, de se előtte se azóta nem. De akkor is legalább fél óra volt a kettő közt.

45F

2020. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
en csinaltam mar ugy hogy elvezesig szoptam, utana picit finomabban nyalogattam de nem lankadt le es kerte,hogy gyorsitsak. kb 10 percen belul masodszor is elment. izgi volt:)
2020. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hogy elélveztem, és nem vettem ki hanem tovább dugtam amíg újra bekeményedett, és még egyszer elélveztem. Ehhez kell egy jó vonzó csaj, jó testtel, és szép puncival.
2020. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem néha sikerült, amikor még fiatal voltam, kb. 20 éve. Élvezés után tovább dugtam, és megint egyre erősödött az inger, és kb. 1-2 perc múlva újra jött. Jó fárasztó volt amúgy.
2020. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Néha előfordult már, hogy élvezés után nem hagytam abba.. és hamarosan jött a második. de ez nagyon ritka.
2020. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha olyanok a körülmények, hogy extra izgalmi állapotban van, akkor simán... pl ha régóta nem csinállta... melóm miatt van, jogy 4-5 hétig nem látom az asszonyt, kamionozok... ilyenkor előfordul, hogy gyors egymás utánban 2-3menet is megy... vagy ha friss egy kapcsolat, és extra jó a csaj, vagy csak nagyon tud valamit, akkor is sima ügy... m8nden más esetben szuperképesség és csak kevesek képesek rá :D
2020. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Még jobb is. Elsőt nehezebb visszatartani, szóval azt jobb engedni, utána meg lehet kényelmesen megállás nélkül tovább :)
2020. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szunet alatt mit értesz? Ferjem tud 2-3at simán, koztuk 5 masodperces szünettel.
2020. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen többször.
2020. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!