Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt jött elő bennem ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt jött elő bennem ez az érzés? Van még rajtam kívül valaki így?

Figyelt kérdés
Korábban mindig a kigyúrt, izmos pasik tetszettek, a mostani párom is heti 4-5 alkalommal jár konditerembe. Kb. 1 hónapja elkezdtem arról fantáziálni, hogy milyen lehet szexelni egy aputestú, mackósabb alkatú pasival, akinek van pocija, picit lágyabbak a cicijei. Azóta nem tudom kiverni a gondolatot a fejemből. Kb. ilyen alkatra gondolok: [link]

2020. okt. 23. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ismerős.

nekem is amikor fitt modell versenyző csajom volt,idővel egy nagyse ggű igazi belemarkolok típusról fantáziáltam mellette.

aztán amikor cseréltem egy ilyenre,újra a gazella típusra kezdtem gerjedni.

fura a vágy.

2020. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy mitől lehet nem tudom, de létezik. Nem akarunk állandóan pörköltet-nokedlivel. :) Nekem is van mikor(na ez nem rövid idő alatt változik) a vékony alcsonyabb, esetleg kisebb mellű nők a zsánereim. Viszont volt, hogy a bögyösebb, jól lehessen "bele pakolni" alkat.

De mindegyiknél elengedhetetlen a számonra szimpatikus arc.

2020. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak nő lennél, akkor el tudnám magyarázni.
2020. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2020. okt. 23. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Az agyunk a legfontosabb némi szervünk. Ameddig a tökéletes testet hajszolod semmi személyes nincs a szexben. Nincs kifogás,nincs. Egy tökéletesen tökéletlen személyhez való vonzódás:nem divat,nem mások dolga,hanem saját elhatározás.

Gratulálok,kezdesz felnőni.Minden szarság ellenére kialakul az ízlésed.

2020. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!