Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha már attól kellemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha már attól kellemes, bizsergő érzés van bennem, hogy egy helyes pasi közelében vagyok?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy pasi és csak a közelében vagyok, már az kellemes érzés. Meg imádom a férfiaknak már csak az illatukat is. Ha bele is gondolok, hogy miket tennék velük akkor meg totál felhúzom magam. Mennyire normális ez?

18/lány


2019. márc. 14. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Normális.
2019. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez pont így van férfiaknál is. Kellemes, bizsergő érzés van bennünk, ha egy vonzó lány közelében vagyunk. Ha belegondolok, hogy mit tennék a lánnyal... vissza kell fognom magam és nehezen tudok nyugodt maradni.

Szívesen átélném ezt az érzést a közeledben!

2019. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Beteg vagy!


F/42

2019. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tök normális,én is szeretem a pasik finom illatát és ha belegondolok h miket csinált velem 1-1 pasi akkor nagyon fel szoktam izgulni.


22L

2019. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,ez a normális. Pont így működöm én is!

:)

2019. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 évesen ez így kell legyen, kívánod a ..., azt jelenti :D
2019. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hű ha!
2019. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normális. Mondjuk azért többségében maradjon meg elméletben, mint, hogy r.banck.djál.
2019. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!