Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek tetszenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszenek az alacsonyabb fiúk?

Figyelt kérdés

Az ilyen gyerek magasságú fiúk bejönnek?

Az utcán sok ilyen fiút látok barátnővel, de nem értem hogy mi tetszik egy ilyen fiún, úgy néz ki mint egy gyerek, nem férfias.

Nem akarok bántani senkit, de tényleg nem értem!


2020. okt. 23. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy más kérdéseknél sem értem miből gondolják sokan hogy csak a kérdező pontoz le?
2020. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha gazdag a pasi, akkor semmi sem számít. Sem az, ha csúnya, sem az, ha alacsony, sem az, ha dagadt, sem az, ha büdös, az sem, ha púpos, még az sem, ha olyan agresszív, hogy napi kétszer félhülyére veri. Az anyagi létbiztonság a lényeg. Keressen havi nettó 800.000-nél többet. Ha ezt tudja garantálni, akkor semmi külső tényező nem számít!
2020. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Erre a kérdésre csípőből egy nemmel válaszolnék.

Viszont az exem 165 cm volt lol

2020. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
a legelső barátom volt kb 165cm. a többi (még 2 srác) 180cm feletti volt. nem jönnek be az alacsony fiúk, hiába vagyok én is kicsi.
2020. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
150 centi vagyok, nálam kb minden fiú magasabb, nekem teljesen mindegy hogy milyen magas csak szeressen engem. Ennyire egyszerü.
2020. okt. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!