Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan veletek, hogy egy lány barátotokhoz kimondhatatlanul vonzódtatok szexuálisan annak ellenére, hogy érzelmek nem voltak, szimplán barátság?

Figyelt kérdés
Elképesztően vonz szexuálisan az egyik lánybarátom. Nem tudom, hogy sejt -e ebből valamit, mert nem mondtam neki soha és még utalást sem tettem. Viszont mikor találkozunk és öleléssel köszönünk, annyira fel tud izgatni a közelsége, hogy nem tudom elmondani. Ha egy kicsit dekoltáltabb felsőben jelenik meg, a melleiről csak nagy erőlködés árán tudom levenni a szemem. Voltatok már hasonló helyzetben? Mi lett a vége? 24F/24L
2020. okt. 24. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam neki, jót nevettünk, majd egyszer részegen le is feküdtünk.
2020. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen volt? Nem volt furcsa egy barátoddal szexelni?
2020. okt. 24. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, nem nagyon emlékszek rá, hogy őszinte legyek. És olyan, hogy női barát nem nagyon létezik nálam, mindegyik csajhoz vonzódom, akikkel beszélek.
2020. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy volt. Attól még hogy barátok vagyunk, attól még bitang jó nő a csaj
2020. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is vannak nő barátaim és eszembe jut a szex. De ez nem megy túl a gondolatokon.
2020. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!