Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak, hogy egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egyes pasik undorodnak a puncitól, orális szextől, mások élnek-halnak érte?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin olvastam kérdés kiírásnal egyes pasiktól, hogy ők undorodnak a puncitól. A gondolatától is, látványtól, hogy nyálkás, büdös, meztelen csiga.

És az illetők azt állították ők nem melegek, minden mást szeretnek a női testen.


Én olyat is hallottam pasiktól amelyik nő nem hajlandó szopni, azt ki kell dobni, le kell cserélni.


Mi a helyzet azokkal a pasikkal akik nem akarnak nyalni?


És akik a kérdéseket kiírták, nem kifogásolták a partnerük higiéniáját, úgy se megy nekik ha az illető ápolt.



2020. okt. 25. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Vannak homokosok és vannak heterók.
2020. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Valószínű meleg vagy aszexszuális.
2020. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanígy vannak olyan nők is, akik undorodnak az orális szextől. Nem vagyunk egyformák.
2020. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 alonelyman ***** válasza:
86%
rossz tapasztalat, 10 ből legalább 5 lánynak rossz ize van, rossz szaga ott lent, hiába fürdött előttem, akkor is!
2020. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
85%
Tàn az, h nem vagyunk egyformàk?
2020. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyunk egyformák, ezt illik tiszteletben tartani.


Nem értem, ha neked fontos, hogy orálisan is kényeztessenek akkor ezt a pároddal kell megdumáld. Ha mondjuk én pisi szexre buknék mit érdekelne engem hogy mit gondol erről egy csomó csaj amíg a párom benne lenne? Ha meg nincs benne akkor megint mit érdekel engem, hogy mások mit gondolnak arról, hogy ki kéne vagy sem dobnom őt? Csak az számít, hogy nekem ő vagy az adott szexuális élmény a fontosabb.

2020. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Valaki így,valalki úgy.
2020. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4%
Pedig azok melegek, csak nem ismerik el.
2020. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Egy férfinak mégis hogy lehetne undorító egy punci? Vagy bármi egy nőn? Ott nagy bajok vannak.
2020. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

6-os, én általánosságban kérdeztem, mi az oka annak ha egy pasi undorodik az orális szextől.


Pasik verték a mellüket, nekik a szopás elengedhetetlen, alap, nekik az olyan nő nem nő, le kell cserélni, meg prűd, és ne csodálkozzon ha megcsalják, ők bezzeg mind szeretnek nyalni.


Hallottam sok pasi azért jár prostihoz, mert a barátnőjük vagy feleségük nem szeret vagy nem akar szopni.


Erre kérdeztem, mi a helyzet ha a pasi nem szereti vagy nem akarja.

Persze a pasik felé mi nők legyünk megértők hisz nem vagyunk egyformák 😄 de ugyanez fordítva nem működik, a nőt le kell cserélni vagy meg kell csalni (tisztelet a kivételnek aki nem így gondolkodik).

2020. okt. 25. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!