Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a partneretek arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a partneretek arra kéne, hogy orális szex közben ujjazzátok kicsit a popsiját, nem undorodnátok?

Figyelt kérdés
Gyakram érzem azt orál és ujjazás közben, hogy jól esne egy gyenge popsi ujjazás, 1 ujjal. De félek hogy a barátom undorodna a dologtól! Anális szexről már beszéltünk, szívesen kipróbáná, oda még nem jutottunk, de tervezem.Viszont egyre gyakrabban érzem a vágyat kis fenék kényeztetésre, az analon kívül! Mit gondoltok? Nem lenne rosszul tőle? Köszi! 22/L

2016. máj. 27. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna !

Én szoktam csinálni ha a lány is élvezi:)

20f

2016. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
2 újjal is megtenném, imádom. Még kinyalni is isteni.
2016. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
ujjal*
2016. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem higy undorodna, vannak akik akár ki is nyalnák (beteg, vagy nem beteg, van ilyen) ;)
2016. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
szerintem alap. Én sose nyaltam még úgy puncit, hogy a popóba ne nyalnék bele.
2016. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
En undorodnek, de az analtol is F
2016. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is megteszem. Nemrég jöttünk rá hogy nyalás közben milyen jó neki!
2016. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy ilyen kérdés a kapcsolat végét meg végleges megundorodást jelentene, akkor nem sokat ér a ti kapcsolatotok. Az egyenesség mindig a legjobb, kérdezd meg és kész szerintem.
2016. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Azt írtad tervezed az anált vele. Azt hogy gondoltad? Mert nem abból áll hogy bekenitek a popodat síkosítóval és durr bele bumm. Azt is kell előtte simogatni izgatni nyalni és ujjazni is. Mond neki hogy szeretnéd ha izgatnál nyalogatnál ujjaznál ott is és gyakoroljunk készüljünk az análra. Nem lenne rosszul tőle ha a tisztálkodással minden rendben van.
2016. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mosd ki előtte magad, még véletlenül se legyen szar szaga.. az ujjazás még belefér, nekem a nyalástol menne el az életkedvem még ha tudom hogy tiszta akkor is

Az anál szex egyébként nagyon jó

De előtte ki kell tágitania máskülönben fáj.

2016. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!