Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kipróbáltátok már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kipróbáltátok már, hogy behelyezett vibrátorral mentetek publikus helyekre?

Figyelt kérdés
Ami persze nem feltűnő, pl. rezgő gésagolyók, stb.

2020. okt. 25. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
igen, barátommalc sináltunk már ilyet
2020. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
volt már, hogy a rádiós tojásvibrimmel mentem el 😊
2020. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én pedig mindenből kimaradok :(
2020. okt. 25. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van távirányítós vibrátorom, a barátomtól kaptam ajándékba. Rávett hogy így menjünk randizni, étterembe meg sétálni. Nagyon izgalmas volt de nagyon féltem a lebukástól. Talán ha nem paráztam volna még izgalmasabb lett volna
2020. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de tervezem.
2020. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Kedvesemmel.operába mentünk. A nyitány alatt elélvezett😁utána inkább kikapcsoltam, hogy legyen egy kis színlelt orgazmus is. /Mű élvezet/
2020. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy operába ilyen huncut emberek járnak :D
2020. okt. 26. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!