Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szedjek fel valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel valakit egy szállodában?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam egy srácot a medencénél, aki egész jól nézett ki, de szokás szerint úgy voltam vele, hogy "eh, úgyse tetszenék neki" és csak egy gyors pillantás vetettem rá. Nem néztem ki annyira jól, de észrevettem, hogy követ a szemével, amikor elmentem mellette + mikor kültérre mentünk utanám nézett az ablakból.

Ma próbáltam keresni a szememmel, de ahányszor kimozdultam a szobámból, egyszer se láttam.

Van valami biztos tipp arra, mit csináljak, hogy leszólítson?



2020. okt. 25. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A szobaszám alapján hagyhatsz neki üzenetet (legjobb írásban) a recepción!
2020. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez nem lenne rossz, de fogalmam sincs, melyik szobában alszik, meg, hogy kivel jött nyaralni (ha pl a szüleivel, tesójával, akkor gáz lenne egy ilyen üzenet).

Ránézésre 16-22 éves lehet, ha ez befolyásol bármit is

2020. okt. 26. 00:03
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Jol megy nektek, itt covid idejen szallodaztok...:)


Amugy meg, odalepsz hozza, atkarolod melyen a szemebenezel es egy cetlit amin a telefonszamod van, berakod a zsebebe.

2020. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Amikor tudsz, a közelében vagy. Bárban, medencében...
2020. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az szerintetek elég, ha rámosolygok, kicsit szemezek, és teszem magam előtte?

Sosem voltam az a tipikus ribi lány, nem vagyok biztos benne, mit kéne ilyenkor tennem. 😅

2020. okt. 26. 00:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez megy neked. Teszed magad előtte. 🤦‍♂️
2020. okt. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Jol megy nektek, itt covid idejen szallodaztok...:)"

Ülj csak a 4 fal között, életed hátralevő részében, végülis ez a cél a társadalommal.

Amúgy lányként nincs nehéz dolgod, 2 dolgot kell csinálj: egy szexi, sejtelmes mosoly, és egy mély szemezés, ha még találkoztok (az sem biztos, hogy ott van még a srác). De a siker nem garantált: még ha abszolút bejössz a srácnak, akkor sem biztos, hogy rád fog menni, mert mi fiúk sokszor ilyenek vagyunk, félünk.

2020. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!