Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a szőrtelenítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szőrtelenítés mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Hol illik csupasznak lennie egy nőnek és hol egy férfinek?
2020. okt. 26. 16:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#7

Már hogy ne volna ma is? Mit gondolsz, a fanszőrzet vagy a haj miért nem tűnt el az emberről az elmúlt 200 ezer évben?


Persze erről inkább tudományos és nem Cosmo-cikkek szólnak.

2020. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint már annyira belénkivődott az, hogy szörtelen a "normális", hogy ha már valami nem az akkor biztosan baj van azzal az egyénnel(azt gondoljuk)!

Való igaz lehetnek előnyei ha például csupaszak a nemiszervek, mert sokkal könnyebb az orális szex és nincs köpködés, meg a férfiaknál előnyösebb látványilag a csupasz farok, de szerintem nem szükségszerű, sőt nagyon is vigyázni kell a borotvával, vagy ami megsértheti a bört, mert vannak olyan baktériumok amik megtalálhatóak az intim területeken és vérbe bekerülve gondot okozhatnak!

2020. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

#12


Na, így kaptam én el egyszer a nemi szemölcs vírusát, frissen borotvált fsszal, kis hámsérülésen át. Aztán azt most már soha nem is lehet a szervezetemből kiirtani.

2020. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A szőr alapvető funkciója a hőtartás. Kivéve egyes helyeken.

A nemiszerven lévő szőr elsődleges funkciója a védelem, ahogy a 12 és 13-as válaszoló is kifejtette. Itt nem csak a megvágott testrészbe kerülő vírus, gyulladás játszik közre, hanem a tényleges nemi fertőzések elkerülése. Igen, bármilyen hülyén hangzik, egy szőrös szeméremdomb jobban védhet a közös, nyilvános wc-n terjedő baktériumoktól.

Nekem volt olyan nőgyógyászom, aki kifejezetten erre hívta fel a figyelmet, miután látta, hogy én borotválom.


Nyilván mostmár a hőtartó funkcióját nem használjuk ki, de ha azt mondaná valaki ellenkezést nem tűrve, hogy erre hivatkozva most azonnal minden nő ragadjon borotvát... akkor a férfiak szőrzetétbe is bele lehet kötni. Míg náluk férfiasnak mondjuk a lábuk pihéjét is (láttam már olyan felnőtt férfit, akinek szőke pihéi voltak csak), addig egy nő lábszőre libidórombolónak és igénytelennek van mondva. Pedig... van igazság abban, hogy tartja a hőt, és nem feltétlenül partnerhiány és "lustaság" miatt vannak olyanok, akik télen nem járnak kozmetikushoz.


Szóval a "Hol illik csupasznak lennie egy nőnek és hol egy férfinek?" kérdés tárgytalan. Ahogy te jól érzed magad. Illem kérdésre felesleges támaszkodni, míg a legtöbb európai kultúrában szőrtelenítésről szó sem volt régebben, addig elvileg az araboknál illetlenség volt 500 évvel ezelőtt a szőrös láb nőknél.

2020. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%

Félreértés ne essék, semmi bajom a szőrös emberekkel (egyéni ízlés dolga), de amikor ilyen sületlenségeket olvasok "a szőr véd a baktériumoktól" hát kicsit kiakadok.


Kifejtenéd bővebben, hogyan képes a szőr a tőle legalább 80x kisebb átmérőjű baktériumokat távoltartani?

Nagyon érdekelne, mert ez kb. olyan, mintha hangyákat akarnál fasorral távol tartani...


Hihetetlen, hogy egyes orvosok is képesek terjeszteni az ilyen tévhiteket.


A szőrzet hiánya nem okoz SEMMIFÉLE eü. kockázatot.


Az eltávolítás MÓDJA hordoz némi veszélyt. A borotva által felsértett bőr, illetve a szőrtelenítéskor alkalmazott rossz higiénia okozza a bajt. Nem a szőr hiánya váltja ki a betegségeket!


Szép is lenne, tele lennének gyerekekkel a nőgyógyász/urulógus rendelők.

2020. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

15-ös, miért érzed úgy, hogy te jobban tudod a szakembereknél? Szerintem nézz utána jobban, hogy választ kaphass a kérdésedre a helyett, hogy itt dilettánskodsz.

Amúgy ez kontextustól is függhet, például egy családi vakáción szerintem illik leborotválni a "bikivonalat", hónaljat, TALÁN a lábát is. Ezen kívül meg csak attól függ, hogy Te és a párod hogyan érzitek jónak.

2020. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 alonelyman ***** válasza:
ok de ha a szőr védelmet lát el akkpr gyerekkorban miért nincs szőr??? miért csak tinikorban?
2020. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem tudom, te gyerekkorban szoktál szexelni? ._.
2020. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
nyilvanos wc vel szexxel minden gyermek
2020. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az ő utcájukban serdülőkorig egy gyereknek sem érintkezik semmivel a nemiszerve. Csak serdülőkorban húzzák le róla a fóliát, mint az új telefonról.


Bocs 16-os, de vastag hülyeség a hozzászólásod.


Szinte nincs olyan emberi kultúra, ahol ne lenne jelen a szőrtelenítés.

egyiptomi, görög, római, reneszánsz, észak és dél amerikai indiánok, muszlim vallás, stb...

Ha ez annyira káros lenne, aligha lenne eltrejedt.

2020. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!